Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

ÖDÜLLÜ PROJE VIESSMANN’I TERCİH ETTİ

Ankara'nın en prestijli konut projelerinden Avend Beytepe de Viessmann yoğuşmalı kazanlarını tercih etti.

 

Vitocrossal 200 00082

Avend Beytepe Konutları, yoğuşma tekniğinin öncüsü, iklimlendirme ve enerji sektörünün lider markası Viessmann’ın yer tipi yoğuşmalı Vitocrossal 200 kazanları ile ısıl konfora kavuşuyor.

Viessmann tarafından üretilen yer ve duvar tipi yoğuşmalı kazan teknolojisi Türkiye'nin en önemli projelerinde yer almaya devam ediyor. Toplam 430 daireden oluşan Avend Beytepe Konutları farklı konseptiyle Dünya Mimarlar Birliği tarafından ödüllendirilmiştir. Projede toplam 11.160 kW kapasiteye sahip 18 adet Vitocrossal 200 CM2 model Matrix-Işınım brülörlü yoğuşmalı kazan tercih  edilmiştir. Titanyum alaşımlı 316 kalite paslanmaz çelik gövde ve yoğuşma eşanjörüne sahip Vitocrossal 200 kazanlar Viessmann patentli düşük NOx ve yüksek verimli Matrix brülörler ile donatılmıştır. Kazanlar yüksek yoğuşma oranı ile % 109,2'ye ulaşan verim sağlamaktadır. Bu sayede yüksek yakıt tasarrufu ve Matrix brülörler ile çok sessiz ve çevre dostu işletme sağlanacaktır.

Maksimum konfor sunan yeni nesil dokunmatik kontrol paneli teknolojisi ile birlikte Viessmann kazanlar prestijli projelerde kullanılmaya ve fark yaratmaya devam etmektedir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36