Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

İSTANBUL’UN DÜNYAYA AÇILACAK KAPISI GALATAPORT’TA FLEXIVA ÜRÜNLERİ KULLANILIYOR

Karaköy Rıhtımı’ndan Mimar Sinan Üniversitesi Fındıklı Kampüsü’ne kadar uzanan 1.2 kilometrelik sahil şeridini, 400 bin metrekarelik alanı kapsayan dev turizm kompleksi projesinin, İstanbul'a ilave 1,5 milyon turist kazandırması bekleniyor.

Doğuş Grubu'nun, Bilgili Holding ortaklığıyla yürüttüğü otel, kafe, restoran alanlarıyla birlikte Galataport Projesi, 4.5 milyar TL’lık yatırım hacmine sahip ve yaklaşık 5.000 kişiye istihdam sağlaması bekleniyor. Mimar Sinan Üniversitesi İstanbul Resim ve Heykel Müzesi ve İstanbul Modern Müzesi de bu proje alanında yer alıyor.

Galataport için Flexiva’nın Wind Serisi, yanmaz özellikte esnek hava kanalı ailesi tercih edildi. Yangına karşı yanmaz nitelikte oluşu CSTB M0 sertifikasıyla belgelendirilen Wind serisi ürünler, aynı zamanda olası bir yangın esnasında zehirli gaz çıkışına sebep olmaması ile güvenlik konusundaki kaygıları ortadan kaldırıyor. Emsallerinin ötesinde, 5.000 Pascal basınç dayanımına sahip Flexiva Wind Serisi, uzun ömür ve sorunsuz işletme koşulları beklentilerini de üst düzeyde karşılıyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36