AVenS’ in Yeni viral savaşçısı Vortice DEPURO EVO POMSAD’TAN BATARYA HAMLESİ VE AVRUPA BİRLEŞİK SU ETİKETİ Solarex İSTANBUL 2021 Bulaşı riskini azaltmak için Temiz Hava Dolabı geliştirdi ATLAS COPCO’DAN TÜRK SANAYİSİNE ÜCRETSİZ ANALİZ HİZMETİ Nobel İlaç Düzce Üretim Tesisi’nde ALDAĞ Güvencesinde CIAT Fancoil Cihazları Tercih Edildi GF Hakan Plastik yalınlaşıyor BİN 400 KOBİ MÜHENDİSLİK DESTEĞİ İLE KORUNACAK Tavuk Gübresinin Bertarafı ile 2.3MWe Elektrik Üretilecek Yapı sektöründe dönüşüm rüzgarı SÜT-D DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ ÇAĞRISI Türkiye’nin En kapsamlı Engelsiz Yaşam Merkezi’nde ALDAĞ Güvencesi ile CIAT Soğutma Grupları Tercih Edildi 35 ÜLKENİN FİKİR ÖNDERLERİ ZEROBUILD FORUM’DA SIFIR ENERJİ BİNALARI KONUŞACAK Bahçeşehir Kolejlerinin Tercihi Yine Aldağ Oldu İzmir’in tarihi stadyumu E.C.A ile iklimlendiriliyor

PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ ETNA

Boğazın nadide semtlerinden Çengelköy’de yeşilliklerin arasında korunmuş, İstanbul Boğazı'nı yüksekten gören konumu ile hayata geçen ERGUVAN EVLERİ projesinde yüksek enerji verimliliği ve kaliteye sahip ETNA ürünleri tercih edilmiştir.

20 dönüm arazi üzerinde 13 blok ve 336 daireden oluşan proje kapsamında KO-ST serisi komple paslanmaz çelik frekans kontrollü hidrofor sistemleri, EFP D serisi drenaj pompaları ve NFPA20 standardına uygun yangın pompası tesis edilmiştir.

Projede kullanılan KO-ST serisi komple paslanmaz çelik frekans kontrollü hidrofor sistemleri ile talep edilen değişken miktarda suyun istenilen sabit basınçta sağlanması garanti edilmiş olup, böylelikle kullanıcılara kesintisiz bir konfor sunulmaktadır. Yeni nesil IE3 motorlu frekans kontrollü KO ST serisi hidrofor sistemlerinin kullanımı ile klasik hidrofor sistemlerine oranla işletim giderleri minimize edilmektedir. 

ETNA KO-ST serisi komple paslanmaz çelik frekans kontrollü hidrofor sistemlerinde; pompa giriş ve çıkış gövdeleri,  fan & difüzör AISI304 kalite paslanmaz çelik olup sızdırmazlık ise mekanik keçe (karbon-seramik) ile sağlanmaktadır. KO-ST serisi hidrofor sistemlerinde taşıyıcı kaide üzerinde komple paslanmaz çelik kollektör gurupları, eş yaşlandırma özellikli frekans kontrollü pano kullanılmaktadır. 

 

Yeniliklere öncülük eden ETNA; gelişmiş pompa özelliklerini ileri teknoloji ile buluşturarak kaliteli, güvenilir ve enerji verimliliği yüksek ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Çevreye duyarlı, enerji verimliliği yüksek ürünler üretme vizyonu ile ilerleyen ETNA, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde güvenle tercih ediliyor ve kullanılıyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36