ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

Marriot İzmir Otel’de Ciat Soğutma Grupları ve Fancoilleri ile Aldağ Klima Santralleri Tercih Edildi

İzmir’in incisi, Kordonboyu’nun en müstesna yerlerinden biri olan Pasaport’ta yeni inşa edilen, 160 odalı Marriot İzmir Oteli’nde, güvenilir, verimli ve sağlıklı bir iklimlendirme sistemi sağlamak üzere Aldağ cihazları tercih edildi.
 
Turistik tesisin yüzme havuzu bölümü için üretilen Havuz Nem Alma Santrallerinde hermetik scroll kompresörler kullanıldı. Nem alma çevrimi için özel olarak tasarlanmış bir elektronik kontrol sistemine sahip cihaza yaz-kış ve gündüz-gece koşulları isteğe göre ayarlanabiliyor, otomatik olarak devreye giriyor. 
 
Tesiste hizmete girecek 5.000– 22.500 m³/h hava debisi aralığındaki klima santralleri ise yüksek enerji verimliliği ile sorunsuz işletim avantajına sahip ve uzun ömürlü oluşu ile öne çıkıyor. Aldağ çatısı altında Türkiye’deki faaliyetlerini sürdüren, iklimlendirme endüstrisinin küresel oyuncularından CIAT’n markasını taşıyan Majorline serisi 258 adet fancoil ünitesinin yanı sıra POWERCIAT LX ST 1108A serisi soğutma grupları da Marriot İzmir Oteli için hizmet verecek.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36