ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

AMSTERDAM ARENA STADI DOĞU İKLİMLENDİRME İLE NEFES ALIYOR

1996 yılında inşa edilen AMSTERDAM ARENA, tamamlandığında zamanın en modern futbol stadyumlarından birisi olarak değerlendirilmiştir. Hollanda’nın önde gelen takımlarından Ajax’ın ve Hollanda milli takımının maçlarına ev sahipliği yapan stadyum şimdilerde Johan Cruijff Arena olarak anılmaktadır.

Üstü tamamen kapanabilen bu görkemli yapı aynı zamanda konserlere, Esport karşılaşmalarına, drone yarışlarına ve diğer benzeri etkinliklere de ev sahipliği yapmaktadır.

54.000 kişi kapasiteli stadyum belli aralıklarla tadilat ve renovasyona tabi tutulmaktadır. En son 2016 yılında renovasyona uğrayan stadyumda 4 yıl aradan sonra yeni bir değişikliğe gidilmektedir.

2020 yılında başlanan ve 3 faz şekline devam edilecek proje ile yapının doğu, güney ve kuzey hatları düzenlenecek ve daha önce renove edilen ana bina ile uyumlu hale getirilecektir. Yenileme kapmasında yapımı devam eden “Club House” bölümünde kullanılmak üzere Doğu İklimlendirme’nin FOUR FHR cihazları tercih edilmiştir. Projede FOUR FHR yer tipi yüksek verimli ısı geri kazanım cihazlarından 4.000 m3/h debili 4 adet cihaz kullanılmıştır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36