ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

MERİNOS HALI’NIN YANGIN GÜVENLİĞİ FORM ENDÜSTRİ TESİSLERİ’NİN SUNDUĞU LAMILUX MARKA DUMAN TAHLİYE KAPAKLARI İLE SAĞLANIYOR

Türkiye’de iklimlendirmenin öncü firmalarından Form Şirketler Grubu’nun iştiraki Form Endüstri Tesisleri, 55 yıllık sektör tecrübesi ve güçlü ortaklıklarıyla endüstriyel tesislere enerji verimli ve iş güvenliğine yönelik etkin çözümler sunmaya devam ediyor. Form Endüstri Tesisleri, dünyanın en büyük halı üreticilerinden biri olan Merinos Halı’nın Gaziantep’te yeni yapılan polyester, iplik, konfeksiyon ve sevkiyat depolarının yangın güvenliğini Lamilux marka duman tahliye sistemleri ile karşılıyor.

55 yıllık tecrübesiyle iklimlendirme sektörünün liderlerinden olan Form Şirketler Grubu, iştiraki Form Endüstri Tesisleri’nin ürün gamında bulunan Lamilux marka duman tahliye sistemleriyle Merinos Halı’nın depolarına yangın güvenliği çözümü sunuyor.

Form Endüstri Tesisleri, Merinos Halı’nın Gaziantep’te bulunan polyester, iplik, konfeksiyon ve sevkiyat depo binalarına toplamda 492 adet kapak entegre ediyor. 101.000 m2 kapalı alana sahip olan işletmeye uygulanacak olan sistemin tasarım ve uygulaması tamamen Form Endüstri Tesisleri tarafından gerçekleştiriliyor. EN 12101-2 standartlarına uygun olan üretilmiş Lamilux markalı duman tahliye kapaklarının söz konusu binalara entegrasyonu ise CEN TR 12101-5-2005 duman tahliye kriterlerine uygun şekilde gerçekleştiriliyor.

Olası bir yangın durumunda hasarı en aza indirgemek üzere uygulanan duman tahliye kapakları aynı zamanda günlük doğal havalandırma ve aydınlatma için de kullanılabiliyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36