ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

SANCAKTEPE’DEKİ DEV PANDEMİ HASTANESİNE VİKO KALİTESİ

Panasonic Life Solutions Türkiye, “daha iyi bir yaşam, daha iyi bir dünya” için yeni nesil teknolojiler ve ürünler sunmayı sürdürüyor. Kuruluşun ürünleri, büyük projelerde de sıklıkla tercih ediliyor. İstanbul Sancaktepe’de 70 bin metre karesi kapalı alan olmak üzere toplamda 184 bin metre kare alana kurulan ve geçtiğimiz günlerde açılan Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Pandemi Hastanesi’nde Panasonic Life Solutions Türkiye de VİKO imzalı ürünleri ile yer aldı. Kuruluşun VİKO marka Karre serisi elektrik anahtarı ve prizleri ile yine VİKO kaçak akım algılama rölesi ve otomatları, projenin yüksek standartlarını tamamladı.

Ameliyathaneleri, MR odaları, triyaj odaları, laboratuvarlar, anjiyo, ultrason, çamaşırhane, yemekhane gibi bir hastanede bulunması gereken son teknoloji bütün imkanların bulunduğu Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Pandemi Hastanesi, tam teşekküllü bir hastane alt yapısına sahip. Projede kullanılan VİKO marka Karre serisi elektrik anahtarları ve prizler, abartısız şıklık kavramını kendi tarzında yorumlayan beyaz renkleriyle de dikkat çekiyor. Bütün renkleri içerisinde barındıran, saflığın ve temizliğin de simgesi olan beyazın, huzur ve güven verdiği ifade ediliyor. Karre serileri; güvenli kullanıma sahip, tasarruf ve enerji verimliliği için çalışan seçenekleriyle hemen her noktada çözüm üretiyor. VİKO marka alçak gerilim şalt ürünleri de projeye güven katıyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36