Toyota-Sa Acil Yardım Hastanesinde Cıat Soğutma Grupları ile ALDAĞ Klima Santral ve Fancoilleri Tercih Edildi KANATLARDAKİ UFAK BİR HASAR VERİMLİLİĞİ %3-4 ORANINDA AZALTIYOR DIŞ CEPHE YANGINLARI İLE İLGİLİ İZODER’DEN AÇIKLAMA PA-FLEX KAUÇUK PROJELERDE İZODER Başkanı Levent Gökçe: “Yalıtım uygulamaları devlet tarafından teşvik edilmeli” Masdaf Pompa Sistemlerinde “Performans Test” Güvencesi Bosch Termoteknik, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında 71. oldu HT Solar’dan rekor üretim DemirDöküm WhatsApp Hattı ile Tüm Hizmetlerini Tek Tıkla Erişilebilir Hale Getirdi İzocam, dijital yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor Buderus Star Club’ın Kat Kat Puan Kampanyası 31 Temmuz’a kadar devam ediyor Çatı Çıkış Sızdırmazlık Elemanı : “Master Flash “ Borusan Mannesmann’da eğitim treni artık bu istasyondan kalkıyor: Techstation Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi yıl sonuna kadar 5 yıl garantili Kipaş Tekstil, Mimsan’ın Kojenerasyon Sistemi ile Enerjide %30 Tasarruf Sağlayacak

PA-FLEX KAUÇUK PROJELERDE

Geçtiğimiz ay içerisinde Ng Otels in Sapanca ve Antalya’da yapımları süren projelerine Pa-Flex kauçuk levha ve boru ürünleri ile katkıda bulundu.
 
NG Tasarım Otelcilik ve Turizm A.Ş. tarafından, Sakarya Sapanca Kırkpınar-Tepebaşı Mahallesi'nde “NG Tasarım 2.Otel Projesi” yapılıyor. 450 oda kapasiteli inşa edilecek projede toplam kullanılabilir kapalı alanı 50.000 m2 olan otel 2 adet bodrum kat, asma kat, zemin kat, M kat ve 5 normal kattan oluşacak şekilde planlandı. Toplamda 1.125 yatak kapasiteli olarak planlanan NG Sapanca 2. Otel projesinde farklı tipte odalar, presidental suit ve büyük suit odalar, restaurant, teras ve seyir alanı, çok amaçlı salonlar, sanat galerisi, resepsiyon, lobi, toplantı salonları, yüzme havuzları, kafe spa, fitness, sağlık merkezi, spor salonu, otopark vb. üniteler yer alacak.Antalya Göynük te yapımı süren diğer NG Otels projesinin de Ng Phaselis ismi ile 2021 yılı ilk çeyreğinde hizmete açılması planlanmakta.
 
Pa-Flex’in kauçuk izolasyon ürünleri ile katkı sağladığı bir diğer proje de Kayseri Mobilaykent. TOKİ desteği ile Kayserili mobilyacılara daha modern şartlarda üretim imkânı sunacak Mobilyakent proje kapsamında farklı tiplerde 700 işyeri ve 2 cami yapılıyor. Muhtelif büyüklükteki bu işyerlerinin en küçüğü 92, en büyüğü ise 1847 m2 genişliğinde olacak. İşyerleri “zemin+asma tavan” şeklinde tasarlandı. Prefabrik nitelikte olacak işyerlerinden 16’sı betonarme inşa edilecek.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36