Toyota-Sa Acil Yardım Hastanesinde Cıat Soğutma Grupları ile ALDAĞ Klima Santral ve Fancoilleri Tercih Edildi KANATLARDAKİ UFAK BİR HASAR VERİMLİLİĞİ %3-4 ORANINDA AZALTIYOR DIŞ CEPHE YANGINLARI İLE İLGİLİ İZODER’DEN AÇIKLAMA PA-FLEX KAUÇUK PROJELERDE İZODER Başkanı Levent Gökçe: “Yalıtım uygulamaları devlet tarafından teşvik edilmeli” Masdaf Pompa Sistemlerinde “Performans Test” Güvencesi Bosch Termoteknik, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında 71. oldu HT Solar’dan rekor üretim DemirDöküm WhatsApp Hattı ile Tüm Hizmetlerini Tek Tıkla Erişilebilir Hale Getirdi İzocam, dijital yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor Buderus Star Club’ın Kat Kat Puan Kampanyası 31 Temmuz’a kadar devam ediyor Çatı Çıkış Sızdırmazlık Elemanı : “Master Flash “ Borusan Mannesmann’da eğitim treni artık bu istasyondan kalkıyor: Techstation Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi yıl sonuna kadar 5 yıl garantili Kipaş Tekstil, Mimsan’ın Kojenerasyon Sistemi ile Enerjide %30 Tasarruf Sağlayacak

Bosch Termoteknik, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında 71. oldu

İklimlendirme kategorisinin güçlü firmalarından Bosch Termoteknik, “İSO-Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması”nın 2019 yılı sonuçlarında ticarete olan katkısı ile 71. sırada yer aldı.
 
Hayatı kolaylaştıran teknolojiler üreten ve geliştiren, kullanıcılarının ihtiyacı için yüksek verimli sistem çözümleri sunan Bosch Termoteknik, Türkiye ekonomisine katma değer sağlamaya devam ediyor. Şirket, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından 52 yıldır kesintisiz bir şekilde gerçekleştirilen Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması’nda başarılı iş sonuçlarıyla 71. oldu. Tüm dünya için zorlu geçen 2019 yılını Türkiye %0,9 büyüme ile kapatırken, sanayi sektörü ise %0,2 büyüdü.
 
Manisa Fabrikası Türkiye için önemli bir üretim ve ihracat üssü 
Bosch Termoteknik Türkiye, yaklaşık 1000 çalışanı ile güçlü bir üretim kapasitesine sahiptir. Yoğuşmalı kombi üretim üssü olan Manisa Fabrikası’nda her yıl 700.000’den fazla kombi üretilmektedir. Üretiminin %70’ini Avrupa, Kafkaslar, Orta Doğu, Körfez Bölgesi, Latin Amerika ve Uzak Doğu’daki toplam 41 ülkeye ihraç eden şirket, gerçekleştirdiği bu satışla kendi sektöründe ihracat 1.’si ve Türkiye’nin en büyük 40. ihracatçısıdır. Bosch Termoteknik Türkiye, üstün teknolojisi ve ürün portföyüne kattığı ürünlerle dünya pazarındaki konumunu her geçen yıl daha da güçlendirerek ihracat alanında ülke ekonomisi için yarattığı katma değer ve kazandığı başarıyla öne çıkmaktadır. Başarılı ihracat rakamlarını her yıl aldığı ödüllerle destekleyen şirket, iklimlendirme sektöründe yıllardır süregelen ihracat şampiyonluğuna, 2019 yılında TİM İhracat Ödülleri tarafından bir yenisi daha eklemiştir. 
 
İhracat başarısının yanı sıra Bosch Grubu’nun önemli bir üretim ve Ar&Ge üssü olan Manisa Fabrikası, dünyanın en fazla kombi üreten tesisleri arasında ön sıralarda yer almaktadır.  
 
DCIM\100MEDIA\DJI_0005.JPG
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36