İSKİD'den webinar Yeni Gaziantep Havalimanı Yapımında CIAT Soğutma Grupları ile ALDAĞ Cihazları Tercih Edildi İnsan sağlığı için en büyük risklerden biri hava kirliliği Zorlu Enerji’nin Filistin’deki Dead Sea Güneş Enerji Santrali devreye alındı YAKLAŞAN SU KRİZİNDE ÇÖZÜM YÜKSEK TEKNOLOJİLİ AKILLI KENTLER “Okullarda Havalandırma Sistemleri ve Pandemi” konulu webinar yapıldı RÜZGARDA EN AZ BEŞ YILLIK PROJE STOKUNA İHTİYAÇ VAR İklimlendirme sektöründen genç mühendislere “Mesajınız Var” Tokat’ın Yeni Uluslararası Havalimanı’nda Aldağ İmzası Kahramankazan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesinde ALDAĞ Cihazları Tercih edildi TÜREK BU YIL “TÜREK@home” ADI ALTINDA 25 KASIM’DA BAŞLIYOR Mitsubishi Electric’ten akıllı fabrikalar için yapay zeka teknolojili yeni ürün Biruni Üniversitesinin de Tercihi ALDAĞ Oldu ALDAĞ, Rooftop Pazarına CIAT İle Hızlı Girdi ODE YALITIM’IN İHRACATTAKİ BAŞARISI ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

DemirDöküm WhatsApp Hattı ile Tüm Hizmetlerini Tek Tıkla Erişilebilir Hale Getirdi

Covid-19 pandemisiyle birlikte WhatsApp uygulamasıyla müşterilerine "EvdeKal" diyerek keşif destek ve görüntülü keşif hizmeti vererek büyük beğeni toplayan DemirDöküm, tüketici dostu hizmet kalitesini genişletti. DemirDöküm müşterileri, pandemi sonrasında da dilerlerse çağrı merkezini arayarak dilerlerse Whatsapp Hattı üzerinden tek tıkla tüm taleplerini iletebilecekler.
 
Türkiye’nin ısıtma sektöründe en iyi müşteri deneyimini yaşatan firması DemirDöküm, müşterilerinin hayatını dijital hizmetlerle kolaylaştırmaya devam ediyor. DemirDöküm, Covid-19 pandemisindeki sosyal izolasyon sürecinde müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak ve tüm ihtiyaçlarını karşılamak için hayata geçirdiği Whatsapp Hattı uygulamasının içeriğini genişletti.
 
DemirDöküm müşterileri artık dilerlerse DemirDöküm Müşteri İletişim Merkezi numarası olan 0850 222 1 833 ile tek tuşla WhatsApp Hattı üzerinden de DemirDöküm’e 7 gün 24 saat ulaşabilecekler. DemirDöküm WhatsApp Hattı; müşterilerine servis talebinden, yetkili satıcı bilgisine, arıza bildiriminden, keşif talebine ve daha birçok bilgiye saniyeler içerisinde ulaşma imkanı sunuyor. 
 
DemirDöküm’ün, sosyal izolasyon sürecinde müşterilerinin ve iş ortaklarının hayatını kolaylaştırmak için birçok önemli uygulamayı hayata geçirdiğini hatırlatan DemirDöküm Pazarlama Direktörü Bilge Kıran, “Covid-19 pandemisiyle birlikte tüm paydaşlarımızın sağlık çekincelerini ortadan kaldırmaya odaklandık. Normalleşme koşullarını konuştuğumuz bugünlerde, bize layık görülen 'Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Ödülü'nü sürdürülebilir kılmak için hizmet altyapımızı geliştiriyoruz. Bu süreçte özellikle dijital dünyada hayata geçirdiğimiz uygulamalarımız çok beğenildi. Biz de bu uygulamayı hem kalıcı hale getirmek hem de içeriği geliştirmek istedik. Müşterilerimiz WhatsApp Hattı’nı kullanarak çağrı merkezi üzerinden sunulan tüm hizmetlerin aynısı alabilecekler. DemirDöküm olarak birincil önceliğimiz şartlar ne olursa olsun müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmaya devam etmek” dedi.
 
DemirDöküm'ün teknoloji ve dijitalleşmeden aldığı güçle geleceğini "Mükemmel Müşteri Deneyimi" odağında şekillendirdiğini belirten DemirDöküm Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Zeki Kalaycılar, "Satış öncesinden sonrasına kadar uzanan yolculukta müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve tüm paydaşlarımıza mükemmel bir deneyim sunmak istiyoruz. Müşteri ihtiyaçlarının ve alışkanlıklarının değiştiği günümüzde DemirDöküm müşterileri teknik destekten servis talebine, ücretsiz keşif hizmetinden ilk çalıştırma talebine kadar pek çok farklı başlıkta yüksek hizmet kalitesine saniyeler içerisinde kurumsal çağrı merkezi numaramız olan 0850 222 1 833’e WhatsApp mesajı göndererek ulaşabilecekler. ‘Her koşulda DemirDöküm yanında’ diyerek hayata geçirdiğimiz yeni uygulamamız sayesinde müşteri memnuniyetini daha da yukarı taşımayı hedefliyoruz” açıklamasını yaptı.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36