Toyota-Sa Acil Yardım Hastanesinde Cıat Soğutma Grupları ile ALDAĞ Klima Santral ve Fancoilleri Tercih Edildi KANATLARDAKİ UFAK BİR HASAR VERİMLİLİĞİ %3-4 ORANINDA AZALTIYOR DIŞ CEPHE YANGINLARI İLE İLGİLİ İZODER’DEN AÇIKLAMA PA-FLEX KAUÇUK PROJELERDE İZODER Başkanı Levent Gökçe: “Yalıtım uygulamaları devlet tarafından teşvik edilmeli” Masdaf Pompa Sistemlerinde “Performans Test” Güvencesi Bosch Termoteknik, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında 71. oldu HT Solar’dan rekor üretim DemirDöküm WhatsApp Hattı ile Tüm Hizmetlerini Tek Tıkla Erişilebilir Hale Getirdi İzocam, dijital yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor Buderus Star Club’ın Kat Kat Puan Kampanyası 31 Temmuz’a kadar devam ediyor Çatı Çıkış Sızdırmazlık Elemanı : “Master Flash “ Borusan Mannesmann’da eğitim treni artık bu istasyondan kalkıyor: Techstation Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi yıl sonuna kadar 5 yıl garantili Kipaş Tekstil, Mimsan’ın Kojenerasyon Sistemi ile Enerjide %30 Tasarruf Sağlayacak

Alsancak Stadyumu Yapımında Ciat Soğutma Grupları ile Birlikte Aldağ Klima Santralleri ve Fancoilleri Tercih Edildi

Cumhuriyet tarihinden eskiye dayanan geçmişi ile Türk Futbolunun gözbebeği Alsancak Stadı, 15.000 kişi kapasitesi olacak şekilde hızla inşa ediliyor.
 
78 milyon TL bütçe ile 22.855 metrekare arsa alanı üzerinde, 29.900 metrekare inşaat alanı olacak şekilde yapılan yeni stadyumda 10 adet loca ve 800 kişi kapasiteli kale arkası deplasman tribünü olacak. İzmir ve Türk futbolu için büyük tarihsel öneme sahip bu önemli tesiste ALDAĞ ’ın iklimlendirme çözümleri tercih edildi. Yeni Alsancak Stadında ALDAĞ ’ın 6500 - 20000 m3/h debi aralığında, sulu bataryalı, ısı geri kazanımlı, otomasyonlu yüksek enerji verimliliğine sahip klima santralleri, 5000 - 12000 m3/h debi aralığında hücreli aspiratörleri, farklı model ve 2-7 kW kapasite aralığında fan coil cihazları ile kanal tipi fanları hizmet verecek. Tesisin soğutma grupları için, ALDAĞ çatısı altında hizmet veren, uluslararası iklimlendirme uzmanı kuruluş CIAT’ın EcoDesign kriterlerine uygun cihazları seçildi. CIAT’ın 120-450 kW kapasite aralığında AQUACIATPOWER serisi, ultra sessiz, yüksek mevsimsel verimlilik SEER değerine sahip soğutma grupları, Alsancak Stadı için hizmet verecek. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36