Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ YENİ ÖĞRENCİ YURDU HAVALANDIRMA SİSTEMİNDE, ALDAĞ A.Ş. GÜVENCESİ VAR

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü, Aydın’da artan üniversite öğrencisi nüfusunun barınma ihtiyaçlarının karşılanması için yeni yurt projeleri başlattı. Bunların başında Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlük yerleşkesinde 60 dönüm arsa üzerine inşa edilen 1750 öğrenci kapasiteli yurt kompleksi geliyor. Kompleks, dört yurt binası, sosyal tesis binası, yönetim merkezi ve giriş kontrol binasından oluşuyor. 

ADÜ yeni öğrenci yurdu kompleksinde 2,34 - 10,5 kW soğutma kapasitesi aralığında 1040 adet ALDAĞ AE Serisi 3 milimetre termal izolasyonlu, dekoratif fan coil cihazı hizmet verecek. Yüksek ısıl verimliliğe, sessiz çalışma özelliğine sahip fan coillerde özel olarak tasarlanmıs kızaklı ve kolayca çıkarılabilen G2 sınıfında ve yıkanabilen polipropilen filtreler bulunuyor. 

ADÜ yeni Yurt Kompleksi’nde soğutma ihtiyacını karşılayacak 1248,7 kW kapasiteli, yüksek enerji verimliliğine sahip chiller grupları da ALDAĞ A.Ş. imzasını taşıyacak.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36