ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

BOSCH VRF TİCARİ KLİMA SİSTEMLERİ AVRUPA BİRLİĞİ OKUL PROJELERİNDE TERCİH EDİLİYOR

Bosch Termoteknoloji, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çeşitli ürün gamı ile sektörde ön plana çıkıyor. Bosch VRF - Değişken debili soğutucu akışkan sistemleri; hastaneler, havaalanları, alışveriş merkezleri, ofis binaları, rezidanslar gibi yüksek kapasite ihtiyacı olan ticari binalardan tek bir villaya kadar tüm yapıların verimli şekilde iklimlendirilmesini sağlıyor. Türkiye’nin farklı bölgelerinde yer alan Avrupa Birliği (AB) okul projelerinde de Bosch VRF ticari klima sistemleri tercih ediliyor.

Bosch Termoteknoloji’nin iş ortaklarından biri olan Yıldız Teknik Mühendislik ile başlattığı iş birliği kapsamında; iş ortağı, müteahhit firma ve ilgili müşavir firmalarla beraber çalışılıyor. Ürünler bu yıl; Hatay, Kilis, Urfa ve Mardin’de bulunan toplamda 6 farklı okulla buluşturuldu.

 

Yeni Bosch Air Flux VRF klima sistemleri ile dört mevsim iklimlendirme

Bosch ticari klima sistemleri olan VRF sistemleri, Nisan 2020 tarihinde lansmanı yapılan yeni ürün gamı Bosch Air Flux VRF sistemler ile tüketicilerle buluştu. AF5300 tekil ve kombinasyon serisi dış üniteler, geliştirilmiş yeni nesil iç ünitelerden oluşan Air Flux VRF klima sistemleri değişken debili soğutucu akışkan teknolojisi sayesinde kolay kullanım imkânı sunarken, aynı zamanda yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Kullanıcıların anlık ihtiyaçlarına göre çalışma performansını ayarlayan, kısmi yükte bile yüksek verimlilikle çalışan sistem, dış ünitelerden ve soğutma-ısıtma için kullanılabilen on iki farklı iç ünite modelinden oluşuyor. Tamamen yenilenen, kompakt endüstriyel tasarımı, çok düşük ses seviyesinde çalışan, tek gövdede 90 kW’a, kombinasyon serisi ile 270 kW'a kadar çıkabilen kapasitesi, iç ünite ve klima dış üniteleri ile Bosch Air Flux VRF sistemler; farklı bina ve uygulama türleri için en uygun sistem çözümünü sunuyor. 

Yüksek kapasite özellikleriyle birlikte Bosch tarafından geliştirilen ve üretilen yeni nesil bireysel ve merkezi kumandalar için, ülkemizde gerçekleştirilen kullanıcı deneyimi oturumları sayesinde; kullanıcı alışkanlıkları, beklentileri ve öncelikleri doğru şekilde belirlenerek bu doğrultuda ürünlerin geliştirilmesi sağlandı.

 

Avrupa Birliği Okul Projeleri Hakkında

Kriz zamanlarında kesintisiz eğitim programı kapsamında, devlet tarafından desteklenen AB okul projeleri, 2 yıldır ülkemizin çeşitli bölgelerindeki birçok şehirde hayata geçiriliyor. Bosch Termoteknoloji; iş ortağı Yıldız Teknik ve farklı inşaat şirketleriyle yaptığı işbirliği ile 2019 yılında toplamda 30 farklı okul VRF ticari klima sistemleriyle donatıldı.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36