ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

İMBAT ÜRÜNLERİ AVUSTURYA’DA

Ürün tasarımları ve güvenilirliğiyle Avrupa pazarında her geçen gün daha geniş bir alana ulaşan İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, özel bir projeye uygun olarak tasarlanan toplam 930 kW soğutma kapasiteli kondenser üniteleri, endüstriyel bir tesisin proses soğutmasında hizmete sunuldu.

 

Ar-ge odaklı üretim anlayışıyla geliştirdiği yüksek verimli ve çözüm odaklı ürünleri güçlü tasarım ekibi ile hazırlayan İmbat, tamamen özgün tasarımlı ve kendi üretimi olan ürünleri ile Türk mühendisliğini dünyaya ulaştırmaktadır. Dünyada yedinci Türkiye’de ise tamamen yerli tasarıma ve Eurovent sertifikasına sahip ilk çatı tipi klimanın da sahibi olan İmbat, %100 yerli sermayeyle sunduğu yüksek verimli ürünleriyle projelere değer katmaktadır.

İmbat’ın yurt dışı bağlantılı çözüm ortakları ile tamamladığı projede, Avusturya’da endüstriyel tesis projesi için üretilen kondenser üniteleri iki adet ve toplam 930 kW soğutma kapasitesine sahiptir. Kondenser ünitelerinin her biri bağımsız iki devreli, scroll multi kompresörlü, değişken kondenser fan debisi ile oransal olarak kontrol edilmektedir. İmbat kondensing üniteleri desuperheater eşanjörleri ile yüksek verimli olarak hizmet vermektedir.

İmbat, doğru projeye doğru çözüm sunarak hem iç hem dış pazardaki çözüm ortakları ve distribütörlerine Avrupa standartlarında, yüksek verimli ürünlerini sunmakta ve hem ülkemize hem de dünyaya kazanç sağlamaya devam etmektedir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36