Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

MARYAPI “DİVAN RESIDENCE AT G TOWER” PROJESİNİN TERCİHİ EBITT ÜRÜNLERİ OLDU

Otel konforunda rezidans yaşamı sunan Mar Yapı’nın Divan Residence at G Tower yeni lüks yaşam projesi 432 daireden oluşuyor. Projede tüm otel konforundaki rezidans hizmetlerini Divan Suites İstanbul G Plus sağlayacak. Bunun yanı sıra proje sosyal alanlar, yüzme havuzu, kapalı otopark, toplantı odaları, danışma hizmetleri, 3 bin metrekare kapalı alanda hizmet veren Boost ile yaşam kalitesinin artırılması hedefleniyor.

Lüks kavramına yeni bir tanım getiren bu elitist projede Ebitt Akışkanlar Teknolojileri’nin teknolojisi ve uzmanlığı tercih edildi. Projede; EBITT’in 6 set komple paslanmaz çelik malzemeli, frekans konvertörlü hidrofor grupları, 1 set EN 12845 standardında 18 bar basınç gibi yüksek basınçta çalışacak Yangın Pompa Seti, 48 adet Frekans Konvertörlü Sirkülasyon Pompası ve 30 adet Pis Su ve Drenaj Pompası hizmet verecek.

Ebitt Ar-Ge mühendislerinin tasarlayıp geliştirdiği, özel tıkanmaz pompa ve özel donanımların kullanıldığı, 120 m3/h kapasiteli 3 set Foseptik Tahliye Cihazları ile projenin tüm atık suyu güvenle tahliye edilecek.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36