MİMSAN, İnegöl OSB’ye “Arıtma Çamurundan Termal Enerji Tesisi” Kurdu Kastamonu Merkez Spor Salonu Yapımında Ciat Soğutma Grupları ve Aldağ Klima Santralleri Tercih Edildi SOSİAD’ın Dünya Soğutma Günü’nde Düzenlediği Yaşam için Soğuk Zincir Konulu Webinar Yoğun İlgi Gördü İklimlendirme Teknik Kurulu Okullar ve Kreşlerde alınması gereken pandemi tedbirlerini açıkladı GOLDSUN Elektrikli Isıtıcılar, Kısa Dalga Infrared Teknolojisi ile % 40 Daha Verimli TAV Batum Havalimanında Aldağ Güvencesi ile Ciat Rooftop Cihazları Tercih Edildi Gelenek sahibi aile şirketi: Fronius, 75. yıl dönümünü kutluyor RÜZGAR ENERJİSİ TEKNİSYENLERİ AVRUPA STANDARTLARINDA EĞİTİM ALIYOR SMART ENERGY GÜNEŞ ENERJİSİNE İLGİ DUYAN HERKESİ SMART AKADEMİ PROGRAMLARINA BEKLİYOR ASHRAE YENİ GLOBAL GENEL MERKEZ BİNASINA AFS’DEN DESTEK ENDÜSTRİYEL SOĞUTMADA DAIKIN RÜZGARI WAVİN Türkiye 1 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’de webinar düzenliyor Braukmann İsmi Resideo ile Yeniden Canlanıyor Sanibey Barajı TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesini aldı Sektörde bir ilk: Bosch Termoteknoloji’den Kombi Seçim Programı

WAVİN Türkiye 1 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’de webinar düzenliyor

YAŞAM ŞARTLARIMIZI KÖKTEN DEĞİŞTİREN COVID-19 SALGININ YAYILMASINDA ATIK SU TESİSATININ ETKİSİNİ VE ALINABİLECEK ÖNLEMLERİN NELER OLDUĞUNU ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?
 
Wavin Türkiye, 1 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’de düzenleyeceği webinarda işte bu kritik konuya değinip cevaplar bulacak. Wavin Academy tarafından hazırlanan webinarın sunumunu ise Wavin Türkiye Pazarlama & İletişim Müdürü Serap Uzun üstleniyor. Ücretsiz bir şekilde kaydolabileceğiniz webinarın linkine Wavin Türkiye web sitesi ve sosyal medya hesaplarından veya aşağıdaki kayıt linki üzerinden ulaşabilirsiniz.  
 
2003 yılında yaşanan SARS salgını ve o dönem, salgının bazı yerleşim yerlerinde yayılmasına neden olan atık su tesisatı ile bugün Covid-19 pandemisinden ders çıkarılması gereken noktalar, webinara konu olacak.
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31