MİMSAN, İnegöl OSB’ye “Arıtma Çamurundan Termal Enerji Tesisi” Kurdu Kastamonu Merkez Spor Salonu Yapımında Ciat Soğutma Grupları ve Aldağ Klima Santralleri Tercih Edildi SOSİAD’ın Dünya Soğutma Günü’nde Düzenlediği Yaşam için Soğuk Zincir Konulu Webinar Yoğun İlgi Gördü İklimlendirme Teknik Kurulu Okullar ve Kreşlerde alınması gereken pandemi tedbirlerini açıkladı GOLDSUN Elektrikli Isıtıcılar, Kısa Dalga Infrared Teknolojisi ile % 40 Daha Verimli TAV Batum Havalimanında Aldağ Güvencesi ile Ciat Rooftop Cihazları Tercih Edildi Gelenek sahibi aile şirketi: Fronius, 75. yıl dönümünü kutluyor RÜZGAR ENERJİSİ TEKNİSYENLERİ AVRUPA STANDARTLARINDA EĞİTİM ALIYOR SMART ENERGY GÜNEŞ ENERJİSİNE İLGİ DUYAN HERKESİ SMART AKADEMİ PROGRAMLARINA BEKLİYOR ASHRAE YENİ GLOBAL GENEL MERKEZ BİNASINA AFS’DEN DESTEK ENDÜSTRİYEL SOĞUTMADA DAIKIN RÜZGARI WAVİN Türkiye 1 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’de webinar düzenliyor Braukmann İsmi Resideo ile Yeniden Canlanıyor Sanibey Barajı TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesini aldı Sektörde bir ilk: Bosch Termoteknoloji’den Kombi Seçim Programı

Braukmann İsmi Resideo ile Yeniden Canlanıyor

Konutlarda kullanılan konfor ve güvenlik ürünlerinin küresel tedarikçisi Resideo (NYSE: REZI); yüksek kalitedeki vanalarında, Braukmann ismini ürün ailesi adı olarak yeniden kullanmaya başlayacağını açıkladı.
 
Braukmann ürün ailesi adı ilk olarak kullanım suyu çözümlerinden basınç düşürücü vanalar ve filtrelerde kullanılacak. Bu değişiklik, şirketin Resideo markasını güçlendirme çalışmasını destekliyor. Avrupa genelindeki kullanıcılar ürün ambalajlarında yeni ismi görmeye Temmuz ayı itibariyle başlayacaklar. Braukmann ürün ailesi adı ilk olarak kullanım suyu çözümlerinden basınç düşürücü vanalar ve filtrelerde kullanılacak. Yakın zamanda hidronik sistemlerde kullanılan balans vanaları da Braukmann ürün ailesine katılacak. 
 
Resideo’nun 1980 yılında kurucularından satın aldığı Braukmann şirketi, Avrupa su kontrol ürünleri pazarında 75 yıldan fazla deneyime sahip ve ürünlerinin dayanıklılığıyla tanınıyor. Braukmann ürünleri ise, Avrupa’da 100.000’den fazla profesyonel tesisatçının güvenini kazanmış ve 18 milyondan fazla evde kullanılıyor.
 
Resideo, su ürün grubunda inovasyonlarına da devam ediyor ve kurşun içermeyen modelleri piyasaya sürüyor. Böylelikle, ürünlerin mevcut dayanıklılık ve verimliliklerine ek olarak, yeni ürünlerin çevreye duyarlılıkları da arttırılmış oluyor.
 
Resideo Avrupa, Ortadoğu, Afrika Bölgesi Ürün ve Çözümler Genel Müdürü Mario Moura, bu değişiklikleri Resideo’nun yolculuğunda heyecan verici yeni bir adım olarak niteliyor. “Braukmann adını iyi bilinen su kontrol ürün grubumuzda tekrar canlandırarak şirket geçmişimizin önemli ve gurur duyduğumuz bir parçasına atıfta bulunuyoruz ve bunu müşterilerimize anlatabilmek için bir fırsat yakalıyoruz.”
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31