MİMSAN, İnegöl OSB’ye “Arıtma Çamurundan Termal Enerji Tesisi” Kurdu Kastamonu Merkez Spor Salonu Yapımında Ciat Soğutma Grupları ve Aldağ Klima Santralleri Tercih Edildi SOSİAD’ın Dünya Soğutma Günü’nde Düzenlediği Yaşam için Soğuk Zincir Konulu Webinar Yoğun İlgi Gördü İklimlendirme Teknik Kurulu Okullar ve Kreşlerde alınması gereken pandemi tedbirlerini açıkladı GOLDSUN Elektrikli Isıtıcılar, Kısa Dalga Infrared Teknolojisi ile % 40 Daha Verimli TAV Batum Havalimanında Aldağ Güvencesi ile Ciat Rooftop Cihazları Tercih Edildi Gelenek sahibi aile şirketi: Fronius, 75. yıl dönümünü kutluyor RÜZGAR ENERJİSİ TEKNİSYENLERİ AVRUPA STANDARTLARINDA EĞİTİM ALIYOR SMART ENERGY GÜNEŞ ENERJİSİNE İLGİ DUYAN HERKESİ SMART AKADEMİ PROGRAMLARINA BEKLİYOR ASHRAE YENİ GLOBAL GENEL MERKEZ BİNASINA AFS’DEN DESTEK ENDÜSTRİYEL SOĞUTMADA DAIKIN RÜZGARI WAVİN Türkiye 1 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’de webinar düzenliyor Braukmann İsmi Resideo ile Yeniden Canlanıyor Sanibey Barajı TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesini aldı Sektörde bir ilk: Bosch Termoteknoloji’den Kombi Seçim Programı

COPA KLİMA AİLESİNİN YENİ ÜYESİ: COPA NAYA LINE

COPA ailesi her geçen gün yeni ürünlerle büyümeye devam ediyor. Duvar ve salon tipi klima modelleriyle tüketicilerine dilediği zaman dört mevsimi yaşatan COPA, klima ailesine yeni model Naya Line serisini ekledi. COPA’nın yeni duvar tipi Naya Line klima serisi, çevre dostu R32 akışkanı ile dikkat çekiyor.
 
COPA; yaz sezonuna estetik, teknolojik ve çevre dostu yeni model Naya Line klima serisi ile giriş yaptı. Soğutmada A++, ısıtmada A+ enerji sınıfında olan COPA Naya Line klimaların 9.000 BTU, 12.000 BTU, 18.000 BTU ve 24.000 BTU olarak 4 farklı kapasitesi bulunuyor. COPA Naya Line klimalar yeni nesil inverter özelliğine ve çevre dostu ve yüksek verimli olan R32 soğutucu akışkana sahip.
 
COPA Naya Line duvar tipi klimalar,soft led aydınlatmalı ön paneli ile estetik olmasının yanı sıra sıcak ve soğuk havayı ayrı ayrı kanallardan veren çift hava kanadı sayesinde ortamdaki hava deformasyonunu önleyerek konforlu hava dolaşımı sağlıyor. Yüksek yoğunluklu filtresi ve kendi kendini temizleme özelliği ile bakteri oluşumunu önleyerek daha ferah ve taze hava konforu sunuyor. Çoklu emniyet özelliği nem, toz, kir gibi negatif iyonlar ile kısa devre, yangın gibi riskleri de önlüyor; herhangi bir gaz sızıntısı durumunda ise kendini otomatik kapatarak güvenle sağlıklı hava sağlıyor. Akıllı defrost özelliği sayesinde düşük sıcaklık koşullarında da buzlanma yapmadan kesintisiz performansla çalışarak %5 daha fazla enerji tasarrufu ve %20 oranında daha fazla ısıtma sağlıyor. Süper kompresörü sayesinde elektrik voltaj dalgalanmalarından minimum etkileniyor ve sabit performansla çalışıyor. Dış ortam sıcaklığının – 20°C’ye kadar düştüğü ya da 60°C’ye kadar arttığı hava koşullarında, COPA Naya Line klimalar normal koşullardaki performansını sürdürmeye devam ediyor ve maksimum ısıtma ya da maksimum soğutma sağlıyor. COPA Naya Line klimaların ‘Turbo’ özelliği, istenen konfor sıcaklığına hızla ulaşmayı sağlayarak ortamı soğutma fonksiyonu için 30 saniye, ısıtma fonksiyonu için 1 dakika içerisinde istenen sıcaklığı ulaştırıyor. Güvenilir ve teknolojik komponentlerinin yanı sıra, ince ve estetik görünüme sahip COPA Naya Lina klimaların kumandası geniş LCD ekranı ve su geçirmez özelliği sayesinde daha ergonomiktir. Kolay ve hızlı müdahale edilecek şekilde tasarlanmış olan iç mekanizması sayesinde servis dostudur.
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31