MİMSAN, İnegöl OSB’ye “Arıtma Çamurundan Termal Enerji Tesisi” Kurdu Kastamonu Merkez Spor Salonu Yapımında Ciat Soğutma Grupları ve Aldağ Klima Santralleri Tercih Edildi SOSİAD’ın Dünya Soğutma Günü’nde Düzenlediği Yaşam için Soğuk Zincir Konulu Webinar Yoğun İlgi Gördü İklimlendirme Teknik Kurulu Okullar ve Kreşlerde alınması gereken pandemi tedbirlerini açıkladı GOLDSUN Elektrikli Isıtıcılar, Kısa Dalga Infrared Teknolojisi ile % 40 Daha Verimli TAV Batum Havalimanında Aldağ Güvencesi ile Ciat Rooftop Cihazları Tercih Edildi Gelenek sahibi aile şirketi: Fronius, 75. yıl dönümünü kutluyor RÜZGAR ENERJİSİ TEKNİSYENLERİ AVRUPA STANDARTLARINDA EĞİTİM ALIYOR SMART ENERGY GÜNEŞ ENERJİSİNE İLGİ DUYAN HERKESİ SMART AKADEMİ PROGRAMLARINA BEKLİYOR ASHRAE YENİ GLOBAL GENEL MERKEZ BİNASINA AFS’DEN DESTEK ENDÜSTRİYEL SOĞUTMADA DAIKIN RÜZGARI WAVİN Türkiye 1 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’de webinar düzenliyor Braukmann İsmi Resideo ile Yeniden Canlanıyor Sanibey Barajı TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesini aldı Sektörde bir ilk: Bosch Termoteknoloji’den Kombi Seçim Programı

PROJELERİN TERCİHİ PA-FLEX KAUÇUK

Pa-Flex marka ürünlerin kullanıldığı çeşitli projeler  tamamlanma aşamasına yaklaşıyor.
 
Bu projerlerden biri de yaşam ve iş hayatını harmanlayan Cadde 54. Modern bir yaşam anlayışıyla tasarlanmış Sakarya’nın en prestijli ofislerinden cadde mağazalarına kadar sayısız ayrıcalığa sahip Cadde 54 içerinde; mağazaları, restoranları, kafeleri, çocuk parkları, çarşısı, peyzaj ve sosyal alanlar gibi çeşitliliği barındırmakta. Diğer yandan hastaneler, üniversite ve diğer eğitim kurumlarına, ticari ve turistik öneme sahip nokta ve ulaşım yollarına yakınlığı da projeyi cazip kılan etkenlerden. Turkmall ve YU Group tarafından inşa edilen proje 52 dönümlük arazi üzerinde hayata geçiriliyor. 4-5 katlı bloklarda ofis, home ofis, studio rezidans, çarşı ve cadde mağazaları yer alıyor. 79 cadde mağazası, 1 adet 78 mağaza içeren çarşı, 470 adet ofis ve rezidans, 450 adet studio rezidans ve yaklaşık 1500 araçlık otopark bulunan projede yüksek buhar difüzyon direnci, elastik ve kopmaya dayanımlı yapısı ile Pa-Flex Kauçuk boru ürünleri tercih edilmiştir.
 
Pa-Flex’in boru ürünleri ile katkı sağladığı bir diğer proje de İstanbul Silivri’de hayata geçirilen Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü. Emekli vatandaşlarımıza sağlık, hobi, sosyal alanlarda katılım sağlayabilecekleri bir konseptte tasarlanan proje Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki emsalleri incelenerek oluşturuldu.100 dönüm arazi üzerine 614 ev kurulan projede ısıtma-soğutma ve klima hatlarında Pa-Flex elastomerik kauçuk boruları tercih edildi. Bu projelerin yanı sıra renovasyonları yapılan Konya Selçuk ve Necmettin Erbakan Üniversitelerinde de yine levha, boru ve ticari Pa-Flex ürünleri kullanılmıştır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31