MİMSAN, İnegöl OSB’ye “Arıtma Çamurundan Termal Enerji Tesisi” Kurdu Kastamonu Merkez Spor Salonu Yapımında Ciat Soğutma Grupları ve Aldağ Klima Santralleri Tercih Edildi SOSİAD’ın Dünya Soğutma Günü’nde Düzenlediği Yaşam için Soğuk Zincir Konulu Webinar Yoğun İlgi Gördü İklimlendirme Teknik Kurulu Okullar ve Kreşlerde alınması gereken pandemi tedbirlerini açıkladı GOLDSUN Elektrikli Isıtıcılar, Kısa Dalga Infrared Teknolojisi ile % 40 Daha Verimli TAV Batum Havalimanında Aldağ Güvencesi ile Ciat Rooftop Cihazları Tercih Edildi Gelenek sahibi aile şirketi: Fronius, 75. yıl dönümünü kutluyor RÜZGAR ENERJİSİ TEKNİSYENLERİ AVRUPA STANDARTLARINDA EĞİTİM ALIYOR SMART ENERGY GÜNEŞ ENERJİSİNE İLGİ DUYAN HERKESİ SMART AKADEMİ PROGRAMLARINA BEKLİYOR ASHRAE YENİ GLOBAL GENEL MERKEZ BİNASINA AFS’DEN DESTEK ENDÜSTRİYEL SOĞUTMADA DAIKIN RÜZGARI WAVİN Türkiye 1 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’de webinar düzenliyor Braukmann İsmi Resideo ile Yeniden Canlanıyor Sanibey Barajı TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesini aldı Sektörde bir ilk: Bosch Termoteknoloji’den Kombi Seçim Programı

SOSİAD Dünya Soğutma Günü Uluslararası Etkinlikleri Kapsamında Webinar Düzenliyor

Geçtiğimiz yıl ilk kez kutlanan ve soğutmanın sürdürülebilir gelecek açısından önemine dikkat çekmeyi amaçlayan 26 Haziran Dünya Soğutma Günü çerçevesinde dünyanın her yerinde etkinlikler düzenleniyor.
 
Bu yıl, Dünya Soğutma Günü teması olarak “Yaşam için Soğuk Zincir” teması belirlendi. SOSİAD, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da zengin içerikli bir etkinlikle Dünya Soğutma Günü Uluslararası Etkinlikleri kapsamında yerini alıyor. 26 Haziran Cuma günü saat 14.00’te başlayacak Yaşam için Soğuk Zincir web semineri SOSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Hayati Can’ın moderatörlüğünde gerçekleşecek. SOSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Karakuş’un açılış konuşması ile başlayacak web seminer derneğin geçen yıl gerçekleştirdiği UNIDO’nun Demonstrasyon Projesi’nin ve AREA’nın Real Alternatives 4 Life Projesinin Koordinatörü Kıvanç Aslantaş ile Prof.Dr. Onur Devres’in sunumlarıyla devam edecek. Webinara konuşmacı olarak katılımlarıyla destek veren Uluslararası Sektör Temsilcileri Eurovent Yönetim Kurulu Başkanı Naci Şahin ve Area Yönetim Kurulu Başkanı Marco Buoni’nin yanı sıra Ulusal Sektör Temsilcileri şu isimlerden oluşuyor: TOBB İklimlendirme Meclisi Başkanı S.Zeki Poyraz, İSİB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet H.Şanal, SOSİAD Onur Kurulu Üyesi ve TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi A.Metin Duruk, ISKAV Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yönet, ESSİAD Y.K.Başkanı Güray Korun, Gıda Güvenliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Samim Saner, UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener, SOMTAD Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Rahmi Türk, TOBB İklimlendirme Meclisi Tarım Ürünleri Çalışma Grubu Başkanı Levent Aydın ve İSKİD ETSK Başkanı A.Serdar Didonyan. Webinara Marco Buoni, video mesajı ile katılacak. SOSİAD Yaşam için Soğuk Zincir Web Seminerinin video kaydı, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için derneğin YouTube kanalında yayınlanacak.
 
26 Haziran Dünya Soğutma Günü Webinar Programı
Tarih: 26 Haziran 2020 Cuma
Saat: 14.00
Moderatör: Hayati CAN
 
 
1. BÖLÜM – SOSİAD Sunumları
Turgay Karakuş | SOSİAD Y.K. Başkanı
Kıvanç Aslantaş | Demonstrasyon Projesi ve Real Alternatives 4 LIFE Projesi Proje Koordinatörü
Prof. Dr. Y. Onur Devres
 
2. BÖLÜM - Sektör Temsilcileri
Yurt Dışı Sektör Temsilcileri
Marco Buoni | AREA Y.K. Başkanı
Naci Şahin | EUROVENT Y.K Başkanı
Yurt İçi Sektör Temsilcileri
S. Zeki Poyraz | TOBB İklimlendirme Meclisi Başkanı
Mehmet H. Şanal | İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği Y. K. Başkanı
Metin Duruk | SOSİAD Onur Kurulu Üyesi & TEMA Vakfı Y. K. Üyesi
Taner Yönet | ISKAV Y.K Başkanı
Güray Korun | ESSİAD Y.K. Başkanı
Samim Saner | Gıda Güvenliği Derneği Y.K. Başkanı
Emre Eldener | UTİKAD Y.K. Başkanı
Prof. Dr. Rahmi Türk | SOMTAD Y.K. Başkanı
Levent Aydın | TOBB İklimlendirme Meclisi Tarım Ürünleri Çalışma Grubu Başkanı
Ayk Serdar Didonyan | İSKİD ETSK Başkanı
 
1592376275 sosiad webinar
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31