MİMSAN, İnegöl OSB’ye “Arıtma Çamurundan Termal Enerji Tesisi” Kurdu Kastamonu Merkez Spor Salonu Yapımında Ciat Soğutma Grupları ve Aldağ Klima Santralleri Tercih Edildi SOSİAD’ın Dünya Soğutma Günü’nde Düzenlediği Yaşam için Soğuk Zincir Konulu Webinar Yoğun İlgi Gördü İklimlendirme Teknik Kurulu Okullar ve Kreşlerde alınması gereken pandemi tedbirlerini açıkladı GOLDSUN Elektrikli Isıtıcılar, Kısa Dalga Infrared Teknolojisi ile % 40 Daha Verimli TAV Batum Havalimanında Aldağ Güvencesi ile Ciat Rooftop Cihazları Tercih Edildi Gelenek sahibi aile şirketi: Fronius, 75. yıl dönümünü kutluyor RÜZGAR ENERJİSİ TEKNİSYENLERİ AVRUPA STANDARTLARINDA EĞİTİM ALIYOR SMART ENERGY GÜNEŞ ENERJİSİNE İLGİ DUYAN HERKESİ SMART AKADEMİ PROGRAMLARINA BEKLİYOR ASHRAE YENİ GLOBAL GENEL MERKEZ BİNASINA AFS’DEN DESTEK ENDÜSTRİYEL SOĞUTMADA DAIKIN RÜZGARI WAVİN Türkiye 1 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’de webinar düzenliyor Braukmann İsmi Resideo ile Yeniden Canlanıyor Sanibey Barajı TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesini aldı Sektörde bir ilk: Bosch Termoteknoloji’den Kombi Seçim Programı

İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Yeni Binasında ALDAĞ ve CIAT Marka Cihazlar Tercih Edildi

YÖK verilerine göre “Türkiye’nin en çok öğrencisi bulunan vakıf üniversitesi” unvanına sahip İstanbul Aydın Üniversitesi, Florya ve Bahçelievler’de, yılda 50.000 hastaya hizmet veren İstanbul Aydın Diş Hastanelerinin artan kapasite ihtiyacını karşılamak için yaptığı yeni yatırımı Esenyurt Diş Hekimliği Fakültesi Yeni Binasında güvenilir hijyen koşullarını karşılayan Aldağ A.Ş. ve CIAT marka cihazlar tercih edildi.
 
Poliklinikte hizmet verecek hijyenik klima santralleri için ALDAĞ A.Ş. firmasının sağlık sektörü ve hijyenik alanlar için özel olarak tasarladığı ve ürettiği Hijyenik tip Dx Klima Santralleri işletmeye alınıyor. Kullanılan hijyenik Dx bataryalı klima santralleri, hijyen hassasiyeti yüksek ameliyathanelere; toz, mikroorganizma, koku ve anestezik gazlardan arındırılmış, hijyen koşulları sağlanmış, sıcaklık, nem, pozitif-negatif basınç gibi parametreleri kontrol altında tutulan havayı güvenle sağlıyor.
Bu proje için Aldağ A.Ş. tarafından; 2.200 m³/h kapasiteli Hijyenik Klima Santrali, CIAT marka Su Soğutma Grubu, Sulu Bataryalı Isı Geri Kazanım Cihazı ve 2.73- 8.21 Kw soğutma kapasitesi aralığında Fancoil cihazları üretildi.
Yüksek kalite standartlarına sahip ve hijyen koşullarını sağlayan santrallerin çift cidarlı dekoratif panellerinin iç yüzeyleri hijyenik şartlara uygun 304 kalite paslanmaz sac ile kaplı. Panellerde 50 mm kalınlığında taş yünü kullanıldı. Paneller ve servis kapılarında sızdırmazlık, özel imal edilmiş hijyenik conta ile sağlandı. Cihaz iç yüzeylerinde toz ve kir tutacak keskin köşeler bulunmuyor. Cihaz kolaylıkla yıkanarak ve silinerek dezenfekte edilebiliyor. Havadan havaya plakalı ısı geri kazanım eşanjörü, taze hava ve egzoz edilen havanın çapraz akımlı hava hareketi sayesinde işletme dostu Aldağ Klima Santralleri ile %50 - 60 arasında enerji tasarrufu elde ediliyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31