MİMSAN, İnegöl OSB’ye “Arıtma Çamurundan Termal Enerji Tesisi” Kurdu Kastamonu Merkez Spor Salonu Yapımında Ciat Soğutma Grupları ve Aldağ Klima Santralleri Tercih Edildi SOSİAD’ın Dünya Soğutma Günü’nde Düzenlediği Yaşam için Soğuk Zincir Konulu Webinar Yoğun İlgi Gördü İklimlendirme Teknik Kurulu Okullar ve Kreşlerde alınması gereken pandemi tedbirlerini açıkladı GOLDSUN Elektrikli Isıtıcılar, Kısa Dalga Infrared Teknolojisi ile % 40 Daha Verimli TAV Batum Havalimanında Aldağ Güvencesi ile Ciat Rooftop Cihazları Tercih Edildi Gelenek sahibi aile şirketi: Fronius, 75. yıl dönümünü kutluyor RÜZGAR ENERJİSİ TEKNİSYENLERİ AVRUPA STANDARTLARINDA EĞİTİM ALIYOR SMART ENERGY GÜNEŞ ENERJİSİNE İLGİ DUYAN HERKESİ SMART AKADEMİ PROGRAMLARINA BEKLİYOR ASHRAE YENİ GLOBAL GENEL MERKEZ BİNASINA AFS’DEN DESTEK ENDÜSTRİYEL SOĞUTMADA DAIKIN RÜZGARI WAVİN Türkiye 1 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’de webinar düzenliyor Braukmann İsmi Resideo ile Yeniden Canlanıyor Sanibey Barajı TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesini aldı Sektörde bir ilk: Bosch Termoteknoloji’den Kombi Seçim Programı

Termo Teknik yönetimi bayileri ziyaret edecek, yeni eğitim ve yatırımlar hayata geçirilecek

Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen ısı sistemleri tedarikçilerinden birisi olan Termo Teknik, bayileri ile daha yakın iletişim ve işbirliği geliştirme,  gerekli sağlık önlemlerini  alarak  eğitim, ürün lansmanı ve yatırımları devam ettirme kararı aldı.
  
Çorlu’da, Dünyanın en büyük panel radyatör fabrikasına sahip olan,  200’ün üzerinde bayi ve 500’ün üzerinde satış noktası ile Türkiye’nin tamamında tüketiciye ulaşan Termo Teknik, kovid- 19 salgını döneminde bayileri ile daha sıkı iletişim kurma ve işbirliğini geliştirme  kararı aldı.
 
Termo Teknik Bayi Kanalı Satış Müdürü  Cem Bayramoğlu, pandemi döneminde  aileden görülen iş ortakları ile  normal dönemlere nazaran daha yoğun bir iletişim sürdürüldüğünü, bu iletişimin doğrudan ziyaretlerler ve sonrasında, üst düzey sağlık önlemlerinin alındığı seminer, eğitim, ürün tanıtımları ile boyutlanacağını söyledi. 
 
Zorlukları birlikte  aşacağız
Pandemi sürecinde,  bayiler ve diğer iş ortaklarının korona virüs ve etkilerine ilişkin olarak sürekli olarak bilgilendirildiğini, bayilerin gerekli önlemleri en üst düzeyde  alarak faaliyetlerine devam edebilmesi için ürün tedariğinin  kesintisiz sağlandığını belirten Bayramoğlu, “Bu zorlu süreci de bayilerimizle el ele vererek aşacağız” dedi. 
 
Birlikte ve yakın olmanın, aile gibi davranmanın zorlu dönemleri aşarken  çok önemli rol oynadığını belirten Bayramoğlu şöyle devam etti: “Türkiye’nin dört bir yanında fedakar bir biçimde geceli gündüzlü hizmet veren bayilerimizle daha yakın olmak amacıyla ziyaretler planlıyoruz. Bayilerimiz ile  görüş alış verişinde bulunacağız, varsa sorunlarını dinleyeceğiz, çözüm önerileri sunacağız. Bu güne kadar bayilerimizi hiç yalnız bırakmadık, bu günden sonra  daha da yakın olacağız. Bayi ziyaretleri sonrası da üst düzey sağlık önlemleri aldığımız eğitim ve ürün tanıtımlarımızı devreye alacacağız.”
 
Yatırımlara devam edeceğiz
Termo Teknik’in , panel radyatörün yanı sıra İngiltere’de 110 yıllık tecrübe ve 6 Sigma ile üretilen LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi ile İngiltere iş dünyasının en prestijli ödülü “The Queen’s Award” sahibi duvar tipi yoğuşmalı kazan EVOMAX’ı  ve yer tipi yoğuşmalı kazan IMAX Türk tüketicisine sunduğunu hatırlatan Cem Bayramoğlu, “Ürünlerimizin satış, montaj ve tamirini gerçekleştiren iş ortaklarımız faaliyetimizin en önemli parçalarından birisini oluşturuyor” dedi.
 
Termo Teknik Bayi Kanalı Satış Müdürü Cem Bayramoğlu Termo Teknik’in pandemi döneminde de yatırımlarına devam  kararı aldığını, fabrika ve bayi destek ağına yatırımların devam edeceğini söyledi. 
 
Güçlenerek çıkacağız
Termo Teknik’in Türkiye’de  64 yıllık bir geçmişe sahip olan, finansal ve teknolojik açıdan güçlü ve    köklü bir kuruluş olduğunu vurgulayan Bayramoğlu, böylesi dönemlerde Termo Teknik gibi güçlü kuruluşlara düşen görevlerin arttığının bilinciyle planlamaların yapıldığını, faaliyetlerin sürdürüldüğünü söyledi. 
 
Termo Teknik’in çok zor dönemlerden güçlenerek çıkmak gibi bir özelliğinin olduğunu vurgulayan Bayramoğlu, “Daha fazla yatırım, daha çok ve kaliteli üretim, iş ortaklarımız ve bayilerimiz ile daha sıkı iletişim ve işbirliği ile bu zor dönemi de güçlenerek atlatacağımıza, Türkiye ekonomisinin de düzlüğe çıkacağına inanıyoruz” dedi. 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31