KOMBİ KLİMA SHOP YENİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE DİJİTAL AÇILIŞ YAPTI YETKİLİ AĞIZDAN DOĞALGAZ FATURALARINI DÜŞÜREN ÖNLEMLER DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ İMBAT SOĞUK DEPO CİHAZLARI NİJERYA’DA

İHTİYACINIZIN TAM KARŞILIĞI: ETNA PAKET TİP KONUTSAL HİDROFOR ÇÖZÜMLERİ

Su teknolojileri alanında 40 yılı aşkın tecrübesiyle faaliyet gösteren ve yeniliklere öncülük eden ETNA; sürdürülebilir ürünler sunma vizyonu ile ilerlemekte, gelişmiş pompa özelliklerini güncel yüksek teknoloji ile birleştirerek, kaliteli, güvenilir, düşük işletme maliyetli ve çevreye duyarlı ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. 

Müstakil konut, villa, apartman vb. kullanım alanlarında anlık değişen su tüketimi, özel talepleri karşılayabilen esnek sistemlere ihtiyaç duyar. Yüksek verimli, sessiz, uzun süre bakım gerektirmeyen, yıllarca güvenle ve konforla kullanabileceğiniz ETNA konutsal paket tip hidrofor sistemleri ile basınçlı su ihtiyacınız %100 güvence altındadır. 

ETNA konutsal paket tip hidrofor sistemleri geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Negatif kottan (-8 metre) emiş yapabilen JET ve JET INOX serisi, susuz çalışmaya karşı pompayı koruyan ve denge tankı bakım gerektirmeyen MINI HIDRO serisi, tek pompa ile 20 m3/h – 70 mSS değerini verebilen, -3 metreden emiş yapabilen SCT ve 2 SCT serisi ve az yer kaplayan, sessiz, yatay, çok kademeli YPH serisi, komple paslanmaz çelik pompalı ve frekans kontrollü KI serisi ile ihtiyacınızın karşılığı olan bir ETNA çözümü mutlaka vardır.

 

Untitled 6

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36