Sanal Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu, 1-4 Haziran VENCO Yeni Zelanda’da Okulların Hava Kalitesini Yükseltiyor Mekanik Uygulamaların Dijital Dünyadaki Geleceği Paneli Gerçekleşti Masdaf, Müşteri Odaklı Satış Sonrası Hizmet Anlayışıyla Farklılık Yaratıyor İSKİ VE GRUNDFOS HER BİR DAMLAYI KURTARMAK İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ ALDAĞ İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU: ‘’Ofislere dönüş kademeli olmalı.’’ İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörlüğü’ne Bilgi Akkaya getirildi Alarko Carrier Webinarları Devam Ediyor TTMD, Sempozyum Basın Toplantısı Düzenledi Mimsan’ın Kat Kaloriferli Kazan Teknolojileri, Isıtmada %30 Tasarruf Sağlıyor Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu Pandemi ortamında merkezi iklimlendirme cihazları ve havalandırma sistemlerinin kullanımı GoodWe SDT G2 Serisi İnvertörler - Güç ve Tasarrufunuzu En Üst Düzeye Çıkarın Termo Teknik önlem aldı, faaliyetine devam etti ENERJİDE BAĞIMSIZLIK YOLU RÜZGAR ENERJİSİNDEN GEÇİYOR

AWE-İLHAM VEREN ÜRÜNLER UL: FİLTRE DRAYERLER VE SOLENOID VALFLER

 

ABD'de satılan tüm basınç cihazlarının veya sistemlerinin onaylanması gerekir. 

Ulusal güvenlik standartlarına uyum, kalifiye ve tanınmış bir test laboratuvarı tarafından verilen bir uygunluk işareti ile gösterilir: UL (Underwriters Laboratories). 

Soğutma ve HVAC sistemleri için dünyanın en bilinen ve güvenilir bileşen üreticilerinden Castel, UL onaylı geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. 

Bu ürünler sayesinde Castel ürünlerine duyulan güven artmaktadır. Gerçekten de, UL işareti, müşteriler için en tanınmış sembollerden biridir ve ürünlerin güvenliği ve kalitesi garantisi ile eşanlamlıdır. 

Castel UL onaylı bileşenler, ABD ve ötesinde satışlarınızı geliştirmek için en iyi seçimdir.

 

SF serisi değiştirilebilir solid core drayerler:

SF serisindeki filtreler Amerikan sertifika yetkilisi Underwriters Laboratories tarafından onaylanmıştır.

UL onayına göre maksimum çalışma basıncı 600 psi ve çalışma sıcaklığı aralığı -40 ° C ila + 80 ° C'dir. 

Gövde çapları 121 mm'dir ve tüm boyutları bütün uygulamalar için uygundur. 

SF filtreleri, Castel tarafından tüm ticari ve endüstriyel soğutma sistemleri ve en yaygın soğutucu akışkan kullanan konfor ve endüstriyel klima sistemleri için geliştirilmiştir. 

Bu filtre kurutucu serisi, sıvı hattına dehidrasyon filtresi olarak monte edilebilir. İki farklı kartuş kullanırlar:% 100 moleküler veya% 80 moleküler ve% 20 aktif alümina. 

En iyi kartuş seçiminizi bulmak için 2020 Castel Ürün kataloğuna bakabilirsiniz.

SF serisi, bir ila dört kartuş alabilen dört boyutta mevcuttur. 

Emme hattında kullanılacak bir mekanik filtre versiyonu da mevcuttur. 

Sistemin düşük basınçlı tarafındaki soğutucu akışkanın iyi filtrelenmesi, kompresörü kirlere karşı korur. 

Sistem temizliği, geniş bir filtre yüzeyi ile karakterize edilen mikro filtreleme çekirdekleri ile sağlanır. Bunlar, katı partikülleri 20 mikrona kadar tutabilen kontrollü gözenekli filtre elek eki ile metal örgü kumaştan oluşur.

 

Solenoid valfler:

Çok geniş çalışma aralığına sahip Castel solenoid valfleri Amerikan Sertifikasyon Kurumu Underwriters Laboratories Inc. tarafından Amerikan standardı UL 429'a uygun olarak MH5005 dosyasıyla onaylanmıştır. 

Castel solenoid valfler endüstriyel uygulamalarda, soğutma ve klima sistemlerinde bulunan hava ve diğer sıvılar için, florlu ve doğal soğutucu akışkanlar için kullanılabilir. 

Solenoid valfler  çalışma basınçları / sıcaklıkları, bağlantılar, çeşitli bobin tiplerine bağlanmış, farklı güç seviyeleri ve en yaygın voltajlar valfler şeklinde çok çeşitli seçeneklerde mevcuttur. 

Birçok onay tipine (standart konektör, bağlantı kutusu NEMA2 veya kablo kanalı göbeği NEMA4) sahip geniş bir Castel onaylı UL seçimi bobini mevcuttur, bu sayede farklı uygulamalara veya ihtiyaçlara kolayca uyarlanabilirler. 

En iyi seçeneği bulmak için 2020 Castel Ürün kataloğuna göz atmanızı öneririz. Endüstriyel soğutma için normalde kapalı solenoid valfler; doğrudan etkili veya diyafram / pistonlu aktüatör çalışma prensibi olarak farklı versiyonlarda mevcuttur. 

Sistemin üç ana koluna (sıvı hattı, emme hattı ve sıcak gaz hattı) monte edilebilirler. Normalde kapalı tüm solenoid valfler, maksimum esneklik için bobinsiz versiyonda (S ile biten seri) mevcuttur. 

UL onaylı ürünlerin çeşitliliği çok geniştir. Uygulamalarınız için en uygun ürünleri bulmak için Castel ile iletişime geçin veya 2020 Genel Kataloğunu web sitemizden indirebilirsiniz: 

 

www.castel.it.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31