İSKİD'den webinar Yeni Gaziantep Havalimanı Yapımında CIAT Soğutma Grupları ile ALDAĞ Cihazları Tercih Edildi İnsan sağlığı için en büyük risklerden biri hava kirliliği Zorlu Enerji’nin Filistin’deki Dead Sea Güneş Enerji Santrali devreye alındı YAKLAŞAN SU KRİZİNDE ÇÖZÜM YÜKSEK TEKNOLOJİLİ AKILLI KENTLER “Okullarda Havalandırma Sistemleri ve Pandemi” konulu webinar yapıldı RÜZGARDA EN AZ BEŞ YILLIK PROJE STOKUNA İHTİYAÇ VAR İklimlendirme sektöründen genç mühendislere “Mesajınız Var” Tokat’ın Yeni Uluslararası Havalimanı’nda Aldağ İmzası Kahramankazan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesinde ALDAĞ Cihazları Tercih edildi TÜREK BU YIL “TÜREK@home” ADI ALTINDA 25 KASIM’DA BAŞLIYOR Mitsubishi Electric’ten akıllı fabrikalar için yapay zeka teknolojili yeni ürün Biruni Üniversitesinin de Tercihi ALDAĞ Oldu ALDAĞ, Rooftop Pazarına CIAT İle Hızlı Girdi ODE YALITIM’IN İHRACATTAKİ BAŞARISI ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

AWE-İLHAM VEREN ÜRÜNLER UL: FİLTRE DRAYERLER VE SOLENOID VALFLER

 

ABD'de satılan tüm basınç cihazlarının veya sistemlerinin onaylanması gerekir. 

Ulusal güvenlik standartlarına uyum, kalifiye ve tanınmış bir test laboratuvarı tarafından verilen bir uygunluk işareti ile gösterilir: UL (Underwriters Laboratories). 

Soğutma ve HVAC sistemleri için dünyanın en bilinen ve güvenilir bileşen üreticilerinden Castel, UL onaylı geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. 

Bu ürünler sayesinde Castel ürünlerine duyulan güven artmaktadır. Gerçekten de, UL işareti, müşteriler için en tanınmış sembollerden biridir ve ürünlerin güvenliği ve kalitesi garantisi ile eşanlamlıdır. 

Castel UL onaylı bileşenler, ABD ve ötesinde satışlarınızı geliştirmek için en iyi seçimdir.

 

SF serisi değiştirilebilir solid core drayerler:

SF serisindeki filtreler Amerikan sertifika yetkilisi Underwriters Laboratories tarafından onaylanmıştır.

UL onayına göre maksimum çalışma basıncı 600 psi ve çalışma sıcaklığı aralığı -40 ° C ila + 80 ° C'dir. 

Gövde çapları 121 mm'dir ve tüm boyutları bütün uygulamalar için uygundur. 

SF filtreleri, Castel tarafından tüm ticari ve endüstriyel soğutma sistemleri ve en yaygın soğutucu akışkan kullanan konfor ve endüstriyel klima sistemleri için geliştirilmiştir. 

Bu filtre kurutucu serisi, sıvı hattına dehidrasyon filtresi olarak monte edilebilir. İki farklı kartuş kullanırlar:% 100 moleküler veya% 80 moleküler ve% 20 aktif alümina. 

En iyi kartuş seçiminizi bulmak için 2020 Castel Ürün kataloğuna bakabilirsiniz.

SF serisi, bir ila dört kartuş alabilen dört boyutta mevcuttur. 

Emme hattında kullanılacak bir mekanik filtre versiyonu da mevcuttur. 

Sistemin düşük basınçlı tarafındaki soğutucu akışkanın iyi filtrelenmesi, kompresörü kirlere karşı korur. 

Sistem temizliği, geniş bir filtre yüzeyi ile karakterize edilen mikro filtreleme çekirdekleri ile sağlanır. Bunlar, katı partikülleri 20 mikrona kadar tutabilen kontrollü gözenekli filtre elek eki ile metal örgü kumaştan oluşur.

 

Solenoid valfler:

Çok geniş çalışma aralığına sahip Castel solenoid valfleri Amerikan Sertifikasyon Kurumu Underwriters Laboratories Inc. tarafından Amerikan standardı UL 429'a uygun olarak MH5005 dosyasıyla onaylanmıştır. 

Castel solenoid valfler endüstriyel uygulamalarda, soğutma ve klima sistemlerinde bulunan hava ve diğer sıvılar için, florlu ve doğal soğutucu akışkanlar için kullanılabilir. 

Solenoid valfler  çalışma basınçları / sıcaklıkları, bağlantılar, çeşitli bobin tiplerine bağlanmış, farklı güç seviyeleri ve en yaygın voltajlar valfler şeklinde çok çeşitli seçeneklerde mevcuttur. 

Birçok onay tipine (standart konektör, bağlantı kutusu NEMA2 veya kablo kanalı göbeği NEMA4) sahip geniş bir Castel onaylı UL seçimi bobini mevcuttur, bu sayede farklı uygulamalara veya ihtiyaçlara kolayca uyarlanabilirler. 

En iyi seçeneği bulmak için 2020 Castel Ürün kataloğuna göz atmanızı öneririz. Endüstriyel soğutma için normalde kapalı solenoid valfler; doğrudan etkili veya diyafram / pistonlu aktüatör çalışma prensibi olarak farklı versiyonlarda mevcuttur. 

Sistemin üç ana koluna (sıvı hattı, emme hattı ve sıcak gaz hattı) monte edilebilirler. Normalde kapalı tüm solenoid valfler, maksimum esneklik için bobinsiz versiyonda (S ile biten seri) mevcuttur. 

UL onaylı ürünlerin çeşitliliği çok geniştir. Uygulamalarınız için en uygun ürünleri bulmak için Castel ile iletişime geçin veya 2020 Genel Kataloğunu web sitemizden indirebilirsiniz: 

 

www.castel.it.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36