Sanal Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu, 1-4 Haziran VENCO Yeni Zelanda’da Okulların Hava Kalitesini Yükseltiyor Mekanik Uygulamaların Dijital Dünyadaki Geleceği Paneli Gerçekleşti Masdaf, Müşteri Odaklı Satış Sonrası Hizmet Anlayışıyla Farklılık Yaratıyor İSKİ VE GRUNDFOS HER BİR DAMLAYI KURTARMAK İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ ALDAĞ İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU: ‘’Ofislere dönüş kademeli olmalı.’’ İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörlüğü’ne Bilgi Akkaya getirildi Alarko Carrier Webinarları Devam Ediyor TTMD, Sempozyum Basın Toplantısı Düzenledi Mimsan’ın Kat Kaloriferli Kazan Teknolojileri, Isıtmada %30 Tasarruf Sağlıyor Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu Pandemi ortamında merkezi iklimlendirme cihazları ve havalandırma sistemlerinin kullanımı GoodWe SDT G2 Serisi İnvertörler - Güç ve Tasarrufunuzu En Üst Düzeye Çıkarın Termo Teknik önlem aldı, faaliyetine devam etti ENERJİDE BAĞIMSIZLIK YOLU RÜZGAR ENERJİSİNDEN GEÇİYOR

FVR SERİSİ: SOĞUTMA İÇİN YENİ VİDALI KOMPRESÖRLER

Frascold, soğutma ve iklimlendirme endüstrisi için hem vidalı hem de pistonlu yarı hermetik kompresörlerin geliştirilmesi, üretimi ve pazarlamasında lider bir oyuncudur. Sürekli yenilikçi ve her zaman ileriye dönük olan Frascold firması, rekabetçi konumunu kademeli olarak dinamik bir verimliliğe inşa etti ve bu da firmanın bizzat kendisinin değişimin itici gücü haline geldiği, talebi karşılamak için olumlu ve aktif bir rol oynadı.

Frascold ailesinin en son üyesi, 16-20 Şubat tarihleri arasında Düsseldorf'ta düzenlenen Perakende sektörüne adanmış en büyük uluslararası fuar olan Euroshop 2020'de sunulan yeni FVR Serisi vidalı kompresör. Bu daha az yer kaplayan kompresör , uzun yıllara dayanan vidalı kompresör deneyiminin sonucudur.

 

Frascold’un Satış ve Pazarlama Direktörü Livio Calabrese: “Euroshop, Frascold know-how'ını; birinci sınıf Müşteri hizmetiyle eşleştirilen ,farklı konumlarda ve uygulama alanlarında paylaşma fırsatıydı. Planlama, üretim ve lojistik açısından dikey bir entegrasyon izleme seçiminin, tüm üretim zincirinin doğrudan yönetimi üzerinde olumlu etkileri oldu, bu da iş süreçlerinin üstün verimliliğini ve yüksek kalite standartlarını garanti etti. ” Tüm pazar ihtiyaçlarını karşılamak için FVR çift vidalı yarı hermetik kompresör serisi tanıtıldı. Seri, 30 ila 180 Hp arasında değişen 37 modelden ve 120 ila 540 m3 / h'lik süpürme hacminden oluşur. Geniş bir soğutucu akışkan çeşitliliği R134a, R404A, R507, R407A, R407F, R448A, R449A ve R290'ı içerir. FVR Serisi, endüstriyel, ilaç, perakende, denizcilik ve ısı pompası uygulamaları dahil birçok kullanım için idealdir.

FVR serisi, sırasıyla -50 ° C ve -20 ° C'ye kadar buharlaşma sıcaklıklarına sahip L ve H versiyonlarını içerir. Bağlantılarının evrensel uyumluluğu ve önceki modellere göre% 5 daha yüksek performans katsayısı (COP) sayesinde kurulum kolaylığı için öne çıkan tak ve çalıştır çözümleridir. FVR'nin gücü kompakt boyutunda, vidaların özel profili ile elde edilen gürültüsüz ve kompresörün kısmi olması, daha uzun dayanıklılık ve önemli enerji tasarrufu sağlar. Son olarak, serinin modelleri hem HFC soğutucu akışkanları hem de propan R290 gibi hidrokarbonlarla kullanılabilir. FVR Serisi, daha fazla esneklik ve verimlilik için VFD (değişken frekans sürücüsü) ile uyumludur. Ayrıca, önceki modellere kıyasla daha düşük bir başlatma akımına sahiptirler, bu da bileşenler üzerindeki mekanik gerilimi azaltmaya yardımcı olur.

Daha iyi kompresör verimliliğinin yanı sıra kurulum ve bakımı kolaylaştırmak için çeşitli tasarım değişiklikleri yapılmıştır. Yeni basınç hattı ve yağ enjeksiyon portunun yanı sıra, terminal plakası makinenin yan tarafına taşınarak daha kolay borulama sağlanmıştır. Yeni yenilikçi FVR serisi ile, her zaman tasarım çözümleri ve sürekli gelişen bir pazarın ihtiyaçlarını öngörmeye kendini adamış Frascold Ar-Ge ekibinin yoğun çalışmasının sonucudur.  Sessiz, verimli ve güvenilir FVR Serisi, Frascold'den beklediğiniz her şeyi sağlamaktadır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31