Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

GÜLSAN HOLDİNG HASSAS KONTROLLÜ KLİMADA İMBAT’I TERCİH ETTİ

Gülsan Holding’in Tekstil grup şirketlerinden, Gülsan Sentetik İplik Üretim Tesislerinin server odalarının iklimlendirmesinde İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri tercih edildi. Projede, güvenilir sıcaklık ve nem değerlerinin ideal düzeyde korunması için İmbat hassas kontrollü klima kullanılacak.

Gülsan Sentetik İplik Üretim Tesislerinde, server odalarının iklimlendirmesi için soğutma, ısıtma, nemlendirme ve nem alma fonksiyonlarına, yüksek duyulur ısı oranına ve 3,63 yüksek EER değerine sahip olan İmbat hassas kontrollü klimalar tercih edilmiştir.

Sıcaklık ve nem kontrolünün ön planda yer aldığı, her noktadan homojen olarak havayı toplayabilme ve eşdeğer bölge sıcaklık kontrolünün yapıldığı server odaları gibi alanlar, insan konforunun ihtiyacından daha farklı tasarım ve hassas iklimlendirme kriterlerine sahiptir. İmbat hassas kontrollü klimalar, bu tür mahaller için gerekli sıcaklık ve nem kontrolünü sağlarken asimetrik kompresör uygulamasıyla da tam yükte ve parçalı yüklerde yüksek enerji verimliliği sağlıyor. Uygulama projelerine bağlı olarak cihazlar direk genleşmeli ve/veya soğuk su serpantinli, hava veya su soğutmalı konderserli üretilebilmekte, DC inverter kompresör ve EC fan opsiyonları ile üstten üfleme, kanal bağlantılı ve alttan üfleme seçenekleriyle de çalışabilmektedir. Yılda 365 gün ve 24 saat çalışma esasına göre tasarlanan hassas kontrollü klima cihazları, gerekli sıcaklık, nem ve filtrasyonu sağlayarak elektronik ekipmanın çalışma ömrünü ve verimliliğini üst düzeye çıkarır.

Server odalarında ihtiyaç duyulan °C +/-2 ve BN +/-5 koşul toleranslarında  -30 °C ve +49 °C dış hava sıcaklık aralığında rahatlıkla çalışabilen, 0,9-1 duyulur ısı oranları ile çalışan, internet üzerinden izlenebilme ve bina otomasyon sistemlerine bağlanabilme, mikroişlemci kontrol paneli, günlük ve haftalık olarak programlama özelliklerine sahip olan, yüzde yüz yerli tasarım ürünü İmbat hassas kontrollü klima cihazları kullanılıyor.

Türkiye’de tasarlanan ilk ve tek hassas kontrollü klimayı sunan İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, 1998 yılından bu yana, 6 ila 220 kW arası soğutma kapasitesine sahip hassas kontrollü klima cihazlarının üretimini gerçekleştiriyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36