Sanal Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu, 1-4 Haziran VENCO Yeni Zelanda’da Okulların Hava Kalitesini Yükseltiyor Mekanik Uygulamaların Dijital Dünyadaki Geleceği Paneli Gerçekleşti Masdaf, Müşteri Odaklı Satış Sonrası Hizmet Anlayışıyla Farklılık Yaratıyor İSKİ VE GRUNDFOS HER BİR DAMLAYI KURTARMAK İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ ALDAĞ İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU: ‘’Ofislere dönüş kademeli olmalı.’’ İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörlüğü’ne Bilgi Akkaya getirildi Alarko Carrier Webinarları Devam Ediyor TTMD, Sempozyum Basın Toplantısı Düzenledi Mimsan’ın Kat Kaloriferli Kazan Teknolojileri, Isıtmada %30 Tasarruf Sağlıyor Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu Pandemi ortamında merkezi iklimlendirme cihazları ve havalandırma sistemlerinin kullanımı GoodWe SDT G2 Serisi İnvertörler - Güç ve Tasarrufunuzu En Üst Düzeye Çıkarın Termo Teknik önlem aldı, faaliyetine devam etti ENERJİDE BAĞIMSIZLIK YOLU RÜZGAR ENERJİSİNDEN GEÇİYOR

BOREAS VERİ MERKEZLERİ ALANINDA DA BÜYÜYOR

• Sektörün önemli isimlerinden Oytun Yavuz Boreas’da, Veri Merkezleri Sistem Çözümleri Satış Müdürü oldu.

• Küresel pazarda satış ağını giderek güçlendiren Boreas, yeni ürünü DC Master ile dikkat çekiyor. 

 

Oytun Yavuzİklimlendirme teknolojileri ve veri merkezi sektöründe öncü şirket olma özelliğini koruyan Boreas, veri merkezleri alanındaki yeni projeleri için kadrosuna sektörün deneyimli isimlerinden Oytun Yavuz’u da katarak güçlendirdi. 10 yılı aşkın süredir veri merkezi sektöründeki çok uluslu şirketlerde satış yöneticiliği yapan Yavuz, Boreas’ta Veri Merkezi Sistem Çözümleri Satış Müdürü olarak görev yapacak. 

Boreas, veri merkezlerinin tüm iklimlendirme sorunlarına köklü ve etkin çözüm getiren ‘’DC Master Adia Mechanic Cooler’’ santrali ile Türkiye’nin yanı sıra, küresel pazarda da önemli bir stratejik çözüm ortağı oldu. Mart ayı başında Gold Sponsor olarak katıldığı Londra’da düzenlenen ‘’Data Centre World’’ fuarında da Boreas’ın geliştirdiği ‘’DC Master’’, katılımcıların en çok dikkatini çeken ürünlerden birisi olmuştu. Küresel pazarda satış ağını yaygınlaştırıp güçlendiren, veri merkezleri alanında büyüme trendini sürdüren Boreas’ta göreve başlayan Oytun Yavuz, Boeas’ın bu büyüme stratejisinde satış dışında, iş geliştirme ve proje yönetiminden de sorumlu olacak.

 

Güvenilir şirket

İklimlendirme sektöründe 30 yıllık deneyime sahip, dünyanın 14 ülkesinde ürün ve çözümleri kullanılan Boreas, geliştirdiği teknolojiler, güçlü mühendis kadrosu ve uluslararası sertifikasyonları, çözüm ve verimlilik odaklı ürünleriyle sektörün en güvenilir şirketlerinden birisidir. Boreas’ın küresel pazarda sağladığı rekabet gücü, şirket içi birliktelikle yakaladığı başarılar kadar, iş ekosistemindeki paydaşlarıyla olan güçlü iletişim ve güven ilişkisine dayanmaktadır. 

Boreas’ın, veri merkezleri için özel olarak geliştirdiği ‘’DC Master Adia Mechanic Cooler’’, dış sıcaklık ve nem seviyesi aşırı olsa bile, en verimli ve uygun maliyetlerde çalışabilmektedir. Aynı zamanda iklimlendirme ürünlerinin performans ölçümü için geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği Avrupa standartlarındaki özel test merkezi ile de sektöre öncülük yapmaya devam etmektedir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31