Sanal Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu, 1-4 Haziran VENCO Yeni Zelanda’da Okulların Hava Kalitesini Yükseltiyor Mekanik Uygulamaların Dijital Dünyadaki Geleceği Paneli Gerçekleşti Masdaf, Müşteri Odaklı Satış Sonrası Hizmet Anlayışıyla Farklılık Yaratıyor İSKİ VE GRUNDFOS HER BİR DAMLAYI KURTARMAK İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ ALDAĞ İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU: ‘’Ofislere dönüş kademeli olmalı.’’ İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörlüğü’ne Bilgi Akkaya getirildi Alarko Carrier Webinarları Devam Ediyor TTMD, Sempozyum Basın Toplantısı Düzenledi Mimsan’ın Kat Kaloriferli Kazan Teknolojileri, Isıtmada %30 Tasarruf Sağlıyor Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu Pandemi ortamında merkezi iklimlendirme cihazları ve havalandırma sistemlerinin kullanımı GoodWe SDT G2 Serisi İnvertörler - Güç ve Tasarrufunuzu En Üst Düzeye Çıkarın Termo Teknik önlem aldı, faaliyetine devam etti ENERJİDE BAĞIMSIZLIK YOLU RÜZGAR ENERJİSİNDEN GEÇİYOR

Bosch Termoteknoloji, ticari alanda iklimlendirme konforu sağlayan yeni AirFlux VRF klima sistemlerini pazara sundu

Hastaneler, ofisler, oteller, rezidanslar gibi ticari binalar için üretilen Bosch VRF klima sistemleri; 2020 yılında yeni ürün gamıyla zenginleşerek AirFlux VRF sistemler olarak tüketicilerle buluşuyor. 
 
İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Bosch Termoteknoloji, yeni AirFlux VRF sistemleriyle binaların iklimlendirilmesinde yüksek enerji verimliliği sağlıyor. AF5300 tekil ve kombinasyon serisi dış üniteler, geliştirilmiş yeni nesil iç üniteler ve Bosch tarafından geliştirilen ve üretilen yeni nesil bireysel ve merkezi kumandalar nisan ayından itibaren satışa sunuldu. Hem bireysel hem de merkezi kumandalar için ülkemizde gerçekleştirilen kullanıcı deneyimi oturumları sayesinde, kullanıcı alışkanlıkları, beklentileri ve öncelikleri doğru şekilde belirlendi ve bu doğrultuda ürünlerin geliştirilmesi sağlandı. 
Değişken debili soğutucu akışkan teknolojisi sayesinde, yeni AirFlux VRF iklimlendirme sistemleri kolay kullanım imkânı sunarken, aynı zamanda yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Kullanıcıların anlık ihtiyaçlarına göre çalışma performansını ayarlayan, kısmi yükte bile yüksek verimlilikle çalışan sistem, dış ünitelerden ve soğutma-ısıtma için kullanılabilen on iki farklı iç ünite modelinden oluşuyor. Çok düşük ses seviyesinde çalışan, tek gövdede 90 kW’a, kombinasyon serisi ile 270 kW'a kadar çıkabilen kapasitesi, iç ünite ve klima dış üniteleri ile Bosch AirFlux VRF sistemler; ofisler, oteller, hastaneler gibi farklı bina ve uygulama türleri için en uygun sistem çözümünü sunuyor ve kullanıcıların her zaman ideal konfordaki ortam şartına erişmesini sağlıyor.
AirFlux VRF sistemler aynı zamanda tamamen yenilenen, kompakt endüstriyel tasarımıyla da dikkat çekiyor. 
 
Yeni DC Fan motoru sayesinde daha fazla enerji tasarrufu
Satışa sunulan on farklı VRF iç ünite modeli, sahip oldukları DC fan motoru sayesinde yüksek enerji tasarrufu elde edilmesini sağlıyor. Yeni AirFlux VRF iklimlendirme sistemleri; 25 - 90 kW (8 - 32 HP) geniş kapasitesiyle, +48°C’ye kadar çıkan ortamlarda soğutma ve –23°C ‘ye kadar inen ortamlar için ısıtma operasyonu sağlayarak soğutma ve ısıtmada geniş dış ortam çalışma aralığına sahiptir.  
Bosch AirFlux VRF sistemler bu özelliklerinin yanı sıra, Avrupa’da enerji verimliliğini artırma ve karbon emisyonlarını azaltma hedefleri doğrultusunda 1 Ocak 2018 tarihinde yürürlüğe giren Eco tasarım direktiflerinden ENER LOT21 yönetmeliklerine uygun olarak geliştirilmiştir. 
 
İklimlendirmede sessizlik
Bosch AirFlux VRF sistemler düşük ses seviyesiyle kullanıcılara daha fazla konfor sağlıyor. Kullanıcılar, 11 farklı sessiz moda sahip olan sistemlerin soğutma veya ısıtma önceliği modunu kendileri seçerek ekonomik bir şekilde çalıştırabiliyor.
 
1588158615 Bosch Air Flux 4CR IDU11588158587 Air Center Control frontal1588147366 Bosch Air Flux 5300AOffice wall mock up interior. Wall art. 3d rendering, 3d illustration; Shutterstock ID 1028123053; C
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31