Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ’NDE ALDAĞ A.Ş. CİHAZLARI HİZMET VERECEK

2003 yılında Anadolu BİL Meslek Yüksekokulu adıyla kurulan, Türkiye'nin ilk vakıf meslek yüksekokulu olan ve 2007 yılında kuruluşunu tamamlayan İstanbul Aydın Üniversitesi toplam 500 bin metrekareyi bulan kampüs alanı üzerinde yeni yapılan, yaklaşık 80.000 m2 alana sahip T blok ile yerleşkeyi öğrenciler için daha ileri bir seviyeye getirecek.

Aydın Üniversitesi’nin modern yüzünü en iyi şekilde yansıtacak T Blok’ta, 2.000-35.000 m3/h kapasite aralığında 17 adet AKS serisi klima santralleri işletmeye alınıyor. AKS serisi klima santrallerinin 50 mm taş yünü izolasyonlu çift cidarlı hücreleri, EN 1886 normlarına uygun olarak çelik karkas profiller ile üretiliyor. Özel contalama sistemiyle tam bir sızdırmazlığı sağlanan santraller, yüksek enerji verimliliği ile öne çıkıyor. Havayı şartlandırarak ortamda istenilen nem ve sıcaklık değerini sağlayan Aldağ A.Ş. klima santralleri; aspiratör, egzoz - karışım filtre, torbalı filtre, ısıtıcı – soğutucu, ısı geri kazanım, nemlendirici, vantilatör ve susturucu özelliklerine sahip. EUROVENT belgeli klima santralleri aynı zamanda DIN 1946 Kısım 4:2008, DIN EN ISO 5167 Standartlarında teste tabi tutularak kalitesini tescilledi. AKS serisi klima santrallerinin yanı sıra bu projede; 1.050 kW kapasiteli chiller grupları ve 817 adet fancoil de ALDAĞ A.Ş. cihazları tercih edildi.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36