Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ ETNA

MEV Koleji Bornova Eğitim Kampüsü Projesinde yüksek enerji verimliliği ve kaliteye sahip ETNA ürünleri tercih edildi.

 

İzmir Bornova’da toplam 39.500 m² kapalı alana sahip MEV Koleji Bornova Eğitim Kampüsü projesinde yüksek enerji verimliliği ve kaliteye sahip ETNA ürünleri tercih edilmiştir. Milli Eğitim Vakfının yaklaşık 120 milyon TL’yi aşan bir yatırımla inşa etmeye başladığı bu yeni nesil eğitim kampüsünde anaokulu, ilkokul, ortaokul, anadolu ve fen lisesi kademelerinde toplam 1.868 öğrenciye eğitim verilecektir. 

Proje kapsamında çift pompalı frekans kontrollü hidrofor, ıslak ve kuru rotorlu frekans konvertörlü sirkülasyon pompaları, NFPA 20 standardına uygun yangın pompası,  EFP-30T atıksu pompaları ve EFP serisi parçalayıcı bıçaklı atıksu pompası içeren kızaklı atıksu tahliye sistemleri kullanılmıştır.

Katı parçacık içeren atık suları transfer eden yüksek performansa sahip EFP 30 serisi pompalar opsiyonel kızak sistemi ve atık su tahliye tanklı uygulamalar ile ön plana çıkmaktadır. EFP 30 serisi fosseptik ve drenaj pompaları kızak sistemi ile birlikte kullanılması durumunda servis ve bakım kolaylığı sağlamaktadır. Pompaya herhangi bir müdahale gerekmesi durumunda, pompanın basma hattı tesisatının sökülmesine, kuyu dışına alınmasına gerek kalmamaktadır.

Yeniliklere öncülük eden ETNA; gelişmiş pompa özelliklerini inovatif teknoloji ile buluşturarak; kaliteli, güvenilir, enerji verimliliği yüksek, düşük işletme maliyetli ve çevreye duyarlı ürünler sunma vizyonu ile ilerleyerek Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde tercih edilmekte ve güvenle kullanılmaktadır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36