ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

Medipol Mega Bağcılar Hastanesi Ek Bina Projesi, Venco’nun Referansları Arasına Katıldı

Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir üniversite hastanesi olmasının yanı sıra; bünyesinde dört ayrı hastaneyi barındırarak Türkiye’nin ilk özel sağlık kompleksi olma ünvanını taşıyor. Toplamda 117.000 m² kapalı alana sahip kompleks aynı zamanda Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip özel hastanesi olarak biliniyor. 
 
Üst düzey teknolojik donatılarla ülke sağlık yatırımları arasına kazandırılan yeni ek binanın kapalı otoparkı VENCO Jet Fan Sisteminin güvencesi altındadır. Kapalı otoparkta, EN 12101-3 standardına uygun F300 sertifikasına haiz VENCO marka aksiyal duman egzoz fanları ve aksiyal jet fanlar, kanal tipi aksiyal fanlar, fan tipi ve duman tipi damperler ve Jet Fan Sistemi MCC panosu kullanılacaktır. CFD Analizi ile jet fan sistem performansı optimize edilmiştir. Ayrıca hastanenin havalandırma sistemi için VENCO marka hücreli ve kabinli tip MCC panolu basınçlandırma fanları, ATEX sertifikasına haiz Aksiyal Ex-Proof Fanlar, kanal tipi radyal fanlar, motoru hava akımı dışında hücreli davlumbaz fanlar ve domestik fanlar kullanılacaktır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36