Sanal Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu, 1-4 Haziran VENCO Yeni Zelanda’da Okulların Hava Kalitesini Yükseltiyor Mekanik Uygulamaların Dijital Dünyadaki Geleceği Paneli Gerçekleşti Masdaf, Müşteri Odaklı Satış Sonrası Hizmet Anlayışıyla Farklılık Yaratıyor İSKİ VE GRUNDFOS HER BİR DAMLAYI KURTARMAK İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ ALDAĞ İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU: ‘’Ofislere dönüş kademeli olmalı.’’ İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörlüğü’ne Bilgi Akkaya getirildi Alarko Carrier Webinarları Devam Ediyor TTMD, Sempozyum Basın Toplantısı Düzenledi Mimsan’ın Kat Kaloriferli Kazan Teknolojileri, Isıtmada %30 Tasarruf Sağlıyor Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu Pandemi ortamında merkezi iklimlendirme cihazları ve havalandırma sistemlerinin kullanımı GoodWe SDT G2 Serisi İnvertörler - Güç ve Tasarrufunuzu En Üst Düzeye Çıkarın Termo Teknik önlem aldı, faaliyetine devam etti ENERJİDE BAĞIMSIZLIK YOLU RÜZGAR ENERJİSİNDEN GEÇİYOR

Medipol Mega Bağcılar Hastanesi Ek Bina Projesi, Venco’nun Referansları Arasına Katıldı

Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir üniversite hastanesi olmasının yanı sıra; bünyesinde dört ayrı hastaneyi barındırarak Türkiye’nin ilk özel sağlık kompleksi olma ünvanını taşıyor. Toplamda 117.000 m² kapalı alana sahip kompleks aynı zamanda Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip özel hastanesi olarak biliniyor. 
 
Üst düzey teknolojik donatılarla ülke sağlık yatırımları arasına kazandırılan yeni ek binanın kapalı otoparkı VENCO Jet Fan Sisteminin güvencesi altındadır. Kapalı otoparkta, EN 12101-3 standardına uygun F300 sertifikasına haiz VENCO marka aksiyal duman egzoz fanları ve aksiyal jet fanlar, kanal tipi aksiyal fanlar, fan tipi ve duman tipi damperler ve Jet Fan Sistemi MCC panosu kullanılacaktır. CFD Analizi ile jet fan sistem performansı optimize edilmiştir. Ayrıca hastanenin havalandırma sistemi için VENCO marka hücreli ve kabinli tip MCC panolu basınçlandırma fanları, ATEX sertifikasına haiz Aksiyal Ex-Proof Fanlar, kanal tipi radyal fanlar, motoru hava akımı dışında hücreli davlumbaz fanlar ve domestik fanlar kullanılacaktır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31