Sanal Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu, 1-4 Haziran VENCO Yeni Zelanda’da Okulların Hava Kalitesini Yükseltiyor Mekanik Uygulamaların Dijital Dünyadaki Geleceği Paneli Gerçekleşti Masdaf, Müşteri Odaklı Satış Sonrası Hizmet Anlayışıyla Farklılık Yaratıyor İSKİ VE GRUNDFOS HER BİR DAMLAYI KURTARMAK İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ ALDAĞ İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU: ‘’Ofislere dönüş kademeli olmalı.’’ İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörlüğü’ne Bilgi Akkaya getirildi Alarko Carrier Webinarları Devam Ediyor TTMD, Sempozyum Basın Toplantısı Düzenledi Mimsan’ın Kat Kaloriferli Kazan Teknolojileri, Isıtmada %30 Tasarruf Sağlıyor Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu Pandemi ortamında merkezi iklimlendirme cihazları ve havalandırma sistemlerinin kullanımı GoodWe SDT G2 Serisi İnvertörler - Güç ve Tasarrufunuzu En Üst Düzeye Çıkarın Termo Teknik önlem aldı, faaliyetine devam etti ENERJİDE BAĞIMSIZLIK YOLU RÜZGAR ENERJİSİNDEN GEÇİYOR

FRİTERM'DEN BASIN AÇIKLAMASI

Friterm ailesi olarak hepimizin yakından takip ettiği Covid-19 salgınının tüm dünyada etkisini artırarak gösterdiğini izliyoruz. Bu doğrultuda Friterm olarak müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürürken, hem toplum hem de çalışanlarımızın sağlığını gözeten önlemler aldık. Salgın riskini azaltmak temel önceliğimiz oldu. Tüm ofis ve üretim alanlarımızın hijyen kurallarını güncelleyerek, uygulamaya geçtik. Ofis çalışanlarının oranını azaltarak evden çalışmayı destekledik. Ofis çalışmalarımız aksamadan sürdürülüyor. 
 
Geniş üretim alanımız sosyal mesafelendirme için gerekli alanı sağlamasına rağmen, yemek araları , yemekhane düzeni ve servis saatleri yeniden düzenlendi ve sosyal mesafelendirmeyle ilgili kurallar uygulanır hale getirildi. Üretim çalışmalarımız  da aksamadan devam etmekte ve aksamaması için önlemler alınmaktadır. Mal alan ve teslim eden nakliyeciler ve tedarikçilerin ofislere girmesi bu süreç boyunca yasaklanmıştır. Teslim alma ve verme işlemlerindeki evraklar Depo ve Sevkiyat Personeli tarafından ofis dışında nakliyeciye verilecektir. Mart sonu itibariyle gerekli teknik donanım sağlanarak dışardan giriş yapan herkesin ateşi ölçülecek ve risk taşıyan kişi ya da grup ofis ya da fabrika alanına alınmayacaktır. İşe girişlerde parmak okuma sisteminden kartlı sisteme geçilecektir. 
 
Firmamızdaki toplantılar da dijital zeminlere taşınarak sosyal mesafelendirme kuralları uygulanıyor. Firmamız bünyesinde bulunan sosyal çalışma kulüplerimiz, yeni bir duyuruya kadar eğitim ve toplantılarını ertelediler.
Sektöre yönelik yürüttüğümüz eğitim çalışmalarımız, toplantı düzeninden geçici süreliğine çıkarıldı. Bunların yerine dijital çalışmalar örgütlenecek.
 
Bizimle iletişime geçmek isteyen çözüm ortaklarımızı, dijital zeminlerde iletişime davet ediyoruz. E-Postalarımız, telefonlarımız ve ortak toplantı yazılımları ile iletişimi sürdürüyoruz.
Pandemiyle mücadelede kamu tarafından alınacak önlemlere uyarak bu mücadelede üzerimize düşeni layıkıyla yerine getirmeye devam edeceğiz. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31