Sanal Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu, 1-4 Haziran VENCO Yeni Zelanda’da Okulların Hava Kalitesini Yükseltiyor Mekanik Uygulamaların Dijital Dünyadaki Geleceği Paneli Gerçekleşti Masdaf, Müşteri Odaklı Satış Sonrası Hizmet Anlayışıyla Farklılık Yaratıyor İSKİ VE GRUNDFOS HER BİR DAMLAYI KURTARMAK İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ ALDAĞ İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU: ‘’Ofislere dönüş kademeli olmalı.’’ İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörlüğü’ne Bilgi Akkaya getirildi Alarko Carrier Webinarları Devam Ediyor TTMD, Sempozyum Basın Toplantısı Düzenledi Mimsan’ın Kat Kaloriferli Kazan Teknolojileri, Isıtmada %30 Tasarruf Sağlıyor Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu Pandemi ortamında merkezi iklimlendirme cihazları ve havalandırma sistemlerinin kullanımı GoodWe SDT G2 Serisi İnvertörler - Güç ve Tasarrufunuzu En Üst Düzeye Çıkarın Termo Teknik önlem aldı, faaliyetine devam etti ENERJİDE BAĞIMSIZLIK YOLU RÜZGAR ENERJİSİNDEN GEÇİYOR

Dolmen Grup, Jazz Data Center İklimlendirmesinde İmbat’ı Tercih Etti

Pakistan'ın önde gelen gayrimenkul şirketlerinden Dolmen Grup, Karaçi şehrindeki Sky Tower konut projeleri data merkezi Jazz Data Center’ın iklimlendirmesinde güvenilir sıcaklık ve nem değerlerinin ideal şartlarda tutulması için İmbat su soğutmalı hassas kontrollü klima cihazını tercih etti.

Projede tercih edilen İmbat su soğutmalı hassas klima cihazı; soğutma, ısıtma, nemlendirme ve nem alma fonksiyonlarına, yüksek duyulur ısı oranına ve yüksek EER değerine sahiptir. Sıcaklık ve nem kontrolünün ön planda yer aldığı, her noktadan homojen olarak havayı toplayabilme ve eşdeğer bölge sıcaklık kontrolünün yapıldığı data merkezleri, insan konforundan daha farklı tasarım ve hassas iklimlendirme kriterlerine sahiptir. İmbat hassas kontrollü klimalar, bu tür mahaller için gerekli sıcaklık ve nem kontrolünü hassas toleranslar ile sağlarken asimetrik kompresör uygulamasıyla da tam yükte ve kısmi yüklerde yüksek enerji verimliliği sağlamaktadır. Cihazlar direk genleşmeli ve/veya soğuk su serpantinli, hava veya su soğutmalı konderserli üretilebilmekte, DC inverter kompresör ve EC fan opsiyonları ile üstten üfleme, kanal bağlantılı ve alttan üfleme seçenekleriyle de çalışabilmektedir. Yılda 365 gün ve 24 saat çalışma esasına göre tasarlanan İmbat hassas kontrollü klimalar, gerekli sıcaklık, nem ve filtrasyonu sağlayarak elektronik ekipmanın çalışma ömrünü ve verimliliğini üst düzeye çıkarmaktadır.

Data merkezlerinde ihtiyaç duyulan °C +/-2 ve % BN +/-5 koşul toleranslarında, -30 °C ve +45 °C dış hava sıcaklık aralığında, 0,9-1 duyulur ısı oranları ile çalışan, internet üzerinden izlenebilme ve bina otomasyon sistemlerine bağlanabilme, mikroişlemci kontrol paneli, günlük ve haftalık olarak programlama özelliklerine sahip İmbat hassas kontrollü klimalar, yüzde yüz yerli tasarım olması ile de değer taşımaktadır.

Türkiye’de tasarlanan ilk ve en çok satılan %100 yerli tasarım hassas kontrollü klimanın sahibi İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, 1998 yılından bu yana, 6 ila 220 kW arası soğutma kapasitesine sahip hassas kontrollü klima cihazlarının üretimini gerçekleştirmektedir. Ar-ge odaklı üretim anlayışıyla geliştirdiği yüksek verimli ve çözüm odaklı ürünleri tamamen yerli tasarım gücü ile hazırlayan ve üreten İmbat, Türk mühendisliğini dünyaya ulaştırmaktadır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31