Toyota-Sa Acil Yardım Hastanesinde Cıat Soğutma Grupları ile ALDAĞ Klima Santral ve Fancoilleri Tercih Edildi KANATLARDAKİ UFAK BİR HASAR VERİMLİLİĞİ %3-4 ORANINDA AZALTIYOR DIŞ CEPHE YANGINLARI İLE İLGİLİ İZODER’DEN AÇIKLAMA PA-FLEX KAUÇUK PROJELERDE İZODER Başkanı Levent Gökçe: “Yalıtım uygulamaları devlet tarafından teşvik edilmeli” Masdaf Pompa Sistemlerinde “Performans Test” Güvencesi Bosch Termoteknik, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında 71. oldu HT Solar’dan rekor üretim DemirDöküm WhatsApp Hattı ile Tüm Hizmetlerini Tek Tıkla Erişilebilir Hale Getirdi İzocam, dijital yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor Buderus Star Club’ın Kat Kat Puan Kampanyası 31 Temmuz’a kadar devam ediyor Çatı Çıkış Sızdırmazlık Elemanı : “Master Flash “ Borusan Mannesmann’da eğitim treni artık bu istasyondan kalkıyor: Techstation Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi yıl sonuna kadar 5 yıl garantili Kipaş Tekstil, Mimsan’ın Kojenerasyon Sistemi ile Enerjide %30 Tasarruf Sağlayacak

PA-FLEX KAUÇUK HER ALANDAKİ PROJELERDE RAĞBET GÖRÜYOR

Geçtiğimiz ay içinde İstanbul Güneşli’de yapımında son aşamalarına gelinmiş olan CoreLiving projesine kauçuk levha ve boru ürünleri ile Pa- Flex katkı sağladı. Akıllı ev konseptinde tasarlanan projede ayrıca mağazalar, cafe ve restoranlar bulunmakta. Dışı ahşap görünümlü cephe ile kaplanacak proje 3 bloktan oluşmakta iken 1+1,2+1 ve 4+1 olmak üzere 520 adet daire, 27 ofis ve 50 adet ticari alan bulunmaktadır.

CORE

Diğer yandan hizmete açılan İGA İstanbul Havalimanı’nda devam eden camii inşaatında elastomerik kauçuk boru ürünleriyle yine Pa-Flex tercih edildi. Mimari tasarımı İGA İstanbul Grand Airport İşletmesi tarafından Nun Mimarlığa yaptırılan proje 10.000 m2 alana sahip olup; ısıtma-soğutma boruları ve klima hatlarında darbeye dayanımlı,7.000 mu buhar difüzyon direnci ile yoğuşmayı önleyen, yüksek yoğunluk değerine sahip Pa-Flex boru izolasyonları tercih edildi.

İGA

Yurtdışı projelerde de önde gelen markalardan olma yolunda ilerleyen Pa-Flex, Özbekistan’ın Buhara kentinde, tarihi kent ile havalimanı arasında kalan 535.000 m2 arsa üzerinde, yarım milyar dolarlık yatırımla inşa edilen Buhara City projesinde kendinden yapışkanlı ve alüminyum folyo kaplı kauçuk levha ürünleri ile yer alıyor.

BUHARA

Özbekistan Cumhurbaşkanı Shavkat Miromonovich Mirziyoyev’in önderliğinde Buhara Valiliği, Özbekistan Yatırım ve Dış Ticaret Bakanlığı ve İskan Bakanlığı tarafından hayata geçirilen dev proje; konut, ticari alanlar, oteller, bilim merkezi, müze, kütüphane, konferans merkezi ve İslam merkezi gibi kültür yapıları ile kamusal ve yeşil alanları kapsayacak.

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36