TÜSAD ÜYESİ HEKİMLER 7 NİSAN DÜNYA SAĞLIK GÜNÜ’NDE DAYANIŞMA ÇAĞRISI YAPTI: Medipol Mega Bağcılar Hastanesi Ek Bina Projesi, Venco’nun Referansları Arasına Katıldı GOODWE VE GE ORTAKLIĞI MİMSAN’dan %85’e Varan Oranlarda Yanma Verimi Sağlayan Kazan Teknolojileri FRİTERM'DEN BASIN AÇIKLAMASI Mustafa Demirkol, Schneider Electric Veri Merkezi Sistemleri Ürün Yönetimi ve Pazarlama Global Başkan Yardımcısı Oldu SOSİAD’ın Dernek Adı Değiştirildi TTMD ÜYESİ PROF. DR. AHMET ARISOY İLPA Su Teknolojileri Satış ve Pazarlama Direktörlüğü'ne Gökhan Uzuner getirildi Dolmen Grup, Jazz Data Center İklimlendirmesinde İmbat’ı Tercih Etti Dünya Nüfusunun Dörtte Biri Aşırı Derecede Susuzluk Çekiyor ODE DÜNYA ÇAPINDA PRESTİJLİ PROJELERİNİN TERCİHİ OLMAYA DEVAM EDİYOR İklimlendirme Sektöründe Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Ödülü DemirDöküm'ün oldu Küresel Salgın Koşulları Hatırlatıyor: Suyun Korunması ve İyi Yönetimi Şart PA-FLEX KAUÇUK HER ALANDAKİ PROJELERDE RAĞBET GÖRÜYOR

PA-FLEX KAUÇUK HER ALANDAKİ PROJELERDE RAĞBET GÖRÜYOR

Geçtiğimiz ay içinde İstanbul Güneşli’de yapımında son aşamalarına gelinmiş olan CoreLiving projesine kauçuk levha ve boru ürünleri ile Pa- Flex katkı sağladı. Akıllı ev konseptinde tasarlanan projede ayrıca mağazalar, cafe ve restoranlar bulunmakta. Dışı ahşap görünümlü cephe ile kaplanacak proje 3 bloktan oluşmakta iken 1+1,2+1 ve 4+1 olmak üzere 520 adet daire, 27 ofis ve 50 adet ticari alan bulunmaktadır.

CORE

Diğer yandan hizmete açılan İGA İstanbul Havalimanı’nda devam eden camii inşaatında elastomerik kauçuk boru ürünleriyle yine Pa-Flex tercih edildi. Mimari tasarımı İGA İstanbul Grand Airport İşletmesi tarafından Nun Mimarlığa yaptırılan proje 10.000 m2 alana sahip olup; ısıtma-soğutma boruları ve klima hatlarında darbeye dayanımlı,7.000 mu buhar difüzyon direnci ile yoğuşmayı önleyen, yüksek yoğunluk değerine sahip Pa-Flex boru izolasyonları tercih edildi.

İGA

Yurtdışı projelerde de önde gelen markalardan olma yolunda ilerleyen Pa-Flex, Özbekistan’ın Buhara kentinde, tarihi kent ile havalimanı arasında kalan 535.000 m2 arsa üzerinde, yarım milyar dolarlık yatırımla inşa edilen Buhara City projesinde kendinden yapışkanlı ve alüminyum folyo kaplı kauçuk levha ürünleri ile yer alıyor.

BUHARA

Özbekistan Cumhurbaşkanı Shavkat Miromonovich Mirziyoyev’in önderliğinde Buhara Valiliği, Özbekistan Yatırım ve Dış Ticaret Bakanlığı ve İskan Bakanlığı tarafından hayata geçirilen dev proje; konut, ticari alanlar, oteller, bilim merkezi, müze, kütüphane, konferans merkezi ve İslam merkezi gibi kültür yapıları ile kamusal ve yeşil alanları kapsayacak.

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31