TÜSAD ÜYESİ HEKİMLER 7 NİSAN DÜNYA SAĞLIK GÜNÜ’NDE DAYANIŞMA ÇAĞRISI YAPTI: Medipol Mega Bağcılar Hastanesi Ek Bina Projesi, Venco’nun Referansları Arasına Katıldı GOODWE VE GE ORTAKLIĞI MİMSAN’dan %85’e Varan Oranlarda Yanma Verimi Sağlayan Kazan Teknolojileri FRİTERM'DEN BASIN AÇIKLAMASI Mustafa Demirkol, Schneider Electric Veri Merkezi Sistemleri Ürün Yönetimi ve Pazarlama Global Başkan Yardımcısı Oldu SOSİAD’ın Dernek Adı Değiştirildi TTMD ÜYESİ PROF. DR. AHMET ARISOY İLPA Su Teknolojileri Satış ve Pazarlama Direktörlüğü'ne Gökhan Uzuner getirildi Dolmen Grup, Jazz Data Center İklimlendirmesinde İmbat’ı Tercih Etti Dünya Nüfusunun Dörtte Biri Aşırı Derecede Susuzluk Çekiyor ODE DÜNYA ÇAPINDA PRESTİJLİ PROJELERİNİN TERCİHİ OLMAYA DEVAM EDİYOR İklimlendirme Sektöründe Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Ödülü DemirDöküm'ün oldu Küresel Salgın Koşulları Hatırlatıyor: Suyun Korunması ve İyi Yönetimi Şart PA-FLEX KAUÇUK HER ALANDAKİ PROJELERDE RAĞBET GÖRÜYOR

DemirDöküm’ün doğru meslek seçiminin önemine değindiği yeni reklam filmleri yayında

"Doğru Seçim" filmlerine yenisini ekledi

Doğru seçimlerin hayattaki önemine dikkat çektiği reklam kampanyası ile büyük beğeni toplayan ve pazarlama sektörünün en prestijli ödüllerini alan DemirDöküm, yeni “Doğru Seçim” reklam filmlerini yayımladı. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da cast kullanılmadan gerçek kişilere yer verilen yeni filmlerinde, mesleğini uzun yıllardır severek yapan kişilerin gerçek hayat hikayeleri anlatılıyor.

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, dijital dünyayı odağına aldığı “Doğru Seçim” reklam filmi serisine yenilerini ekledi. DemirDöküm, Kompüter imzasını taşıyan yeni reklam filminde doğru meslek seçiminin insanın hayatında önemini, mesleğini uzun yıllardır severek yapan insanların hikayelerinden yola çıkarak anlatıyor.

Meslek hayatında 56 yıla ulaşan usta tiyatrocu Zihni Göktay, 60 yıldır seyislik yapan Hacı İpek, 55 yıldır DemirDöküm yetkili satıcısı olan Can Şakarer ve 47 yıldır Lades Lokantası’nı işleten iki kardeşin hikayelerinin anlatıldığı reklam filmleri, mesleğini yıllarca severek yapan herkese ithaf ediliyor. Kuruluşunun 66'ncı yılını kutlayan ve bugüne kadar tüketicilerinin hayatlarına konfor sağlayan DemirDöküm'ün geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da cast kullanmadan gerçek kişilere yer verdiği "Doğru Seçim" kampanyasının yeni reklam filmlerinin yönetmen koltuğunda ise Özgür Balcı yer aldı.

2018 yılında yayına giren ilk “Doğru Seçim” reklam filmi serisiyle hastalıkta sağlıkta, iyi günde kötü günde, acısıyla tatlısıyla yarım asrı aşkın süredir bir arada olan çiftlerin sevgiyle dolu yaşam yolculuğunu, kalplere dokunan samimi bir dille ekranlara taşıyan DemirDöküm; pazarlama sektörünün en prestijli ödülleri arasında gösterilen Effie, Felis ve Kristal Elma ödülllerinin sahibi oldu. Büyük beğeni toplayan reklam kampanyasına geçtiğimiz yıl hayvan sahiplenmenin verdiği huzur anlatıldığı “Doğru seçim huzur verir” temalı reklam filmiyle devam eden DemirDöküm, Felis Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

DemirDöküm’ün dijital dönüşüm stratejisi kapsamında; müşteri profili ve tüketici trendleri göz önünde bulundurularak dijital mecralar özelinde hazırlanan reklam filmleri bir ay boyunca DemirDöküm sosyal medya hesaplarında ve Youtube kanalında yayında olacak.

1584607618 DemirD k m 31584607620 DemirD k m 1

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31