TÜSAD ÜYESİ HEKİMLER 7 NİSAN DÜNYA SAĞLIK GÜNÜ’NDE DAYANIŞMA ÇAĞRISI YAPTI: Medipol Mega Bağcılar Hastanesi Ek Bina Projesi, Venco’nun Referansları Arasına Katıldı GOODWE VE GE ORTAKLIĞI MİMSAN’dan %85’e Varan Oranlarda Yanma Verimi Sağlayan Kazan Teknolojileri FRİTERM'DEN BASIN AÇIKLAMASI Mustafa Demirkol, Schneider Electric Veri Merkezi Sistemleri Ürün Yönetimi ve Pazarlama Global Başkan Yardımcısı Oldu SOSİAD’ın Dernek Adı Değiştirildi TTMD ÜYESİ PROF. DR. AHMET ARISOY İLPA Su Teknolojileri Satış ve Pazarlama Direktörlüğü'ne Gökhan Uzuner getirildi Dolmen Grup, Jazz Data Center İklimlendirmesinde İmbat’ı Tercih Etti Dünya Nüfusunun Dörtte Biri Aşırı Derecede Susuzluk Çekiyor ODE DÜNYA ÇAPINDA PRESTİJLİ PROJELERİNİN TERCİHİ OLMAYA DEVAM EDİYOR İklimlendirme Sektöründe Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Ödülü DemirDöküm'ün oldu Küresel Salgın Koşulları Hatırlatıyor: Suyun Korunması ve İyi Yönetimi Şart PA-FLEX KAUÇUK HER ALANDAKİ PROJELERDE RAĞBET GÖRÜYOR

Schneider Electric, Kabin Montajlı Soğutma Çözümünü Geliştirdi

Schneider Electric, Edge Bilişime Özel Uniflair™ Kabin Montajlı Soğutma Çözümünü Geliştirdi 

·Schneider Electric’in 5kW, 5U, DX tabanlı Uniflair KabinMontajlı Soğutmaçözümü, hızlı kurulum ve servis için tasarlandı.

·Kabinmontajlı tasarım, IT zemin alanından tasarruf sağlıyor.

·Düşük bakım gereksinimleri, Uniflair KabinMontajlı Soğutmayı Edge bilişim ve mikro veri merkezi uygulamaları için ideal hale getiriyor.

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde dünya çapında uzman olan SchneiderElectric, ilk kabinmontajlı veri merkezi soğutma çözümünün piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Uniflair KabinMontajlı Soğutma 3,5kW, DX çözümü, alan yönetiminin çok önemli olabildiği mikro veri merkezleri ve Edge bilişimalanında giderek artan kabintabanlı soğutma talebini karşılıyor.

Tüm dünyada sunulmaya başlanan bu yeni çözüm, IT soğutmasını herhangi bir IT kabinininaltına yerleştirerek IT zemin alanından tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda EcoStruxure™ mimarisine entegre edilerek yeni nesil veri merkezi yönetimi (DCIM) yazılımı, EcoStruxure IT Expert ve EcoStruxure Asset Advisor aracılığıyla 7x24 uzman hizmet ofisi desteği ve bu sayede global çapta güçlü bir görünürlük performansı sunuyor.

Bu yeni ürünü değerlendiren Schneider Electric Soğutma Direktörü Maurizio Frizziero, “Tüm tedarikçi ve sektör oyuncuları ile ortak çalışmaya açık olarak tasarladığımız yeni kabinmontajlı soğutma çözümümüz, edge mikro veri merkezleri için doğru boyuta sahip ve günümüzün kritik edge teknolojisinin soğutulması için doğru yanıtı sunuyor. Aynı zamanda daha az alanda daha fazla soğutma sağlıyor, yönetim ve bakımı kolaylaştırıyor.Bu da bu çözümü perakende, finans, sağlık hizmetleri, imalat ve eğitim başta olmak üzeretüm endüstriler için ideal hale getiriyor” dedi.

Uniflair KabinMontajlı Soğutma,benzersiz avantajlar sunuyor:

  • Daha Fazla Sadelik:Herhangi bir ek soğutmaya gerek olmadan IT ekipmanlarının tekli kabinlerinisoğutmak için hassas bir sıcaklık kontrolü sağlar.Rakiplerine kıyasla kabin içinde daha az yer kaplayarak, IT operasyonlarınız için size daha fazla alan sunuyor.
  • Daha Fazla Esneklik:IT kabinininaltına hızlı ve kolay bir şekilde kurulur ve entegre olur.
  • Daha Düşük İşletme Giderleri: Değişken kapasite, 0,5kW ile 3,5kW arasında soğutma sunmak amacıyla kabin hava akımı gerekliliklerini karşılamak için fan ve kompresör hızlarının sürekli ve otomatik değişimini sağlayarak verimliliği maksimuma çıkarırken işletme giderlerini düşürüyor.
  • Daha Az Bakım:Hızlı ve kolay servis erişimi için tasarlanan çözüm, planlanmamış bakımları azaltıyor.

EcoStruxure, Her Seviyede İnovasyon sunmak için IoT, mobilite, algılama, bulut, analitikler ve siber güvenlik alanlarındaki gelişmelerden faydalanan bir mimaridir. Buna Müşteri Kullanım Döngüsü Yazılımı tarafından desteklenen Bağlı Ürünler, Edge Kontrolü ve Uygulamalar, Analitik ve Hizmetler de dahildir. EcoStruxure™ 20.000'in üzerinde geliştirici ve 650.000 hizmet tedarikçisi ve iş ortağının desteğiyle yaklaşık 500.000 tesis ve 3.000 kamu hizmet tedarikçisi tarafından kullanılmakta ve yönetilen 2 milyondan fazla varlığı birbirine bağlamaktadır.

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31