Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

Mitsubishi Heavy Klimalar ile Tekirdağ Şehir Hastanesi’ne Sağlıklı Hava

Form Şirketler Grubu iştiraki Form MHI Klima Sistemleri, enerji verimliliği yüksek ve üstün Japon teknolojili VRF ve split klima ürünleriyle Tekirdağ Şehir Hastanesi’nin iklimlendirme ihtiyacını karşılıyor.
 
Form MHI Klima Sistemleri, Tekirdağ’da bulunan Trakya’nın tek şehir hastanesinin hava konforunu Mitsubishi Heavy Industries marka VRF ve split klimalarla yükseltiyor.
Mitsubishi Heavy’nin kapalı mekanlara verimli iklimlendirme çözümleri sunan VRF ürünlerinden 270 adet duvar tipi, 24 adet yüksek statik basınçlı kanallı tip, 4 adet kaset tipi olmak üzere toplam 298 adet iç ünite kullanıldı. Bununla birlikte projede toplam dış ünite kapasitesi 2,250 kW olan 56 adet dış ünite kullanıldı. Proje kapsamında enerji verimliliği ile ön plana çıkan 13 adet Mitsubishi Heavy split klima ürüne yer verildi.
Yüksek verimli ve son teknoloji iklimlendirme cihazları özellikle hassas bir soğutma sisteminin gerekli olduğu radyoloji, anjiyo, röntgen odalarının yanı sıra elektrik ve trafo odalarında da kullanıldı.
 
sIqRGcAkUnzX

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36