Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

Victory Be Mine’da çevreci Toshiba sistemleri tercih edildi

Antalya’nın Manavgat ilçesinde bu yaz sezonunda ilk misafirlerini ağırlayacak olan Victory Be Mine Hotel’de Toshiba SMMS-e serisi VRF klima sistemleri kullanılıyor. 
 
25 bin metrekarelik alana kurulu, ultra her şey dahil sistemiyle hizmet vermeye başlayacak olan otelde; odalar ve genel mekanlar ile birlikte 761 adet iç ünite ve 61 adet dış üniteli VRF klima sistemi uygulanacak. Otelde iklimlendirme için odalarda ince kanallı tip iç üniteler, genel mekanlarda ise standart kanallı tip ve dört yönlü kaset tipi iç üniteler seçildi.
 
En son teknolojiyle üretilen sistemler etkileyici çalışma performansı ile yıllık enerji tüketimini minimuma indiriyor. Çevreye duyarlı ve yüksek performanslı sistemler, enerji tüketimini düşürerek verimliliğin artmasını sağlıyor. Dört mevsim aynı konforu sunan Toshiba SMMS-e, sistemi her türlü hava koşulunda iklimlendirme sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Dış hava sıcaklığı çalışma aralığı sayesinde -25°C’ye kadar ısıtma, 46°C’de dahi soğutma imkanı sunuyor.
 
Antalya’da turizm sektörünün öncü firmalarından Süral Turizm’e ait olan otel, Haziran 2020’de hizmet vermeye başlayacak. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36