ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

GÖZDE PROJELERDE PA-FLEX KAUÇUK İMZASI

Pa-Flex Kauçuk, 2020 yılının ilk aylarını yaşadığımız şu günlerde özel ve kamu projelerinde kauçuk levha, boru ve yardımcı ürünleri ile yer almaya devam ediyor.

Bu projelerden biri İstanbul Şişli’de yapımı devam eden Nidapark Bomonti projesi.İstanbul'un birçok noktasında başarılı projelere imza atan Tahincioğlu Gayrimenkul, "Nidapark" markasıyla yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. Tahincioğlu imzasıyla İstanbul’un tarihi semti Bomonti’de hayata geçirilen lüks konut projesi Nidapark Bomonti projesinde 840 konut yapılacak olup 3 bloktan oluşan projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire tipleri bulunuyor. Pa-Flex’in hem levha tipi kanal izolasyonu hem de ısıtma-soğutma hatlarına boru izolasyonu tedarik ettiği projede, konutun yanında 17 dükkân ve ofis katları da bulunmakta.

Kamu projeleri alanında Konya Meram’da yapımı devam eden 3.000 kişilik (1.500 kişilik kız yurdu ve 1.500 kişilik erkek yurdu) KYK Yurt binaları projesinde hava kanalı izolasyonlarında da Pa-Flex Kauçuk  tercih edilmiştir. Proje kapsamında 6 adet yurt binası, 2 adet sosyal tesis binası, 2 adet jeneratör binası ve 2 adet de nizamiye binası yapılacak olup toplamda 65.435 m2 alana sahiptir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36