GOODWE VE GE ORTAKLIĞI MİMSAN’dan %85’e Varan Oranlarda Yanma Verimi Sağlayan Kazan Teknolojileri FRİTERM'DEN BASIN AÇIKLAMASI Mustafa Demirkol, Schneider Electric Veri Merkezi Sistemleri Ürün Yönetimi ve Pazarlama Global Başkan Yardımcısı Oldu SOSİAD’ın Dernek Adı Değiştirildi TTMD ÜYESİ PROF. DR. AHMET ARISOY İLPA Su Teknolojileri Satış ve Pazarlama Direktörlüğü'ne Gökhan Uzuner getirildi Dolmen Grup, Jazz Data Center İklimlendirmesinde İmbat’ı Tercih Etti Dünya Nüfusunun Dörtte Biri Aşırı Derecede Susuzluk Çekiyor ODE DÜNYA ÇAPINDA PRESTİJLİ PROJELERİNİN TERCİHİ OLMAYA DEVAM EDİYOR İklimlendirme Sektöründe Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Ödülü DemirDöküm'ün oldu Küresel Salgın Koşulları Hatırlatıyor: Suyun Korunması ve İyi Yönetimi Şart PA-FLEX KAUÇUK HER ALANDAKİ PROJELERDE RAĞBET GÖRÜYOR TESİSATTA CORONA VİRÜS SALGINI İÇİN ALINABİLECEK ÖNLEMLER Masdaf, Binalarda %50 Su Tasarrufu İçin “Gri Su Geri Kazanım Sistemleri”ni Öneriyor

İmbat, 15.000’inci Cihazını Üretti

Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan ve mühendislik idealleriyle yönetilerek bu topraklarda hem tasarım hem de üretim yapılabileceğini kanıtlayan İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, İzmir-Kemalpaşa’da bulunan fabrikasında 15.000’inci cihazını üretti.

Kurulduğu 1991 yılından bu yana, kendine koyduğu hedeflere ulaşan ve hedeflerini daima bir adım ileri taşıyan İmbat, 29 yıllık deneyiminin 23 yılını kendi ürün tasarımını ve üretimini gerçekleştirerek tamamladı. 2020 yılına girerken İmbat, Türkiye’de kompresörlü soğutma ve iklimlendirme sistemlerindeki uzmanlığını, Kemalpaşa’da bulunan fabrikasında 15.000’inci cihaz üretimini gerçekleştirerek kutladı.

Ar-ge odaklı üretim anlayışıyla geliştirdiği yüksek verimli ve çözüm odaklı ürünleri tamamen yerli tasarım gücü ile hazırlayan İmbat, ürünlerinin üretimini de kendi gerçekleştirerek Türk mühendisliğini dünyaya ulaştırmaktadır. Bugüne kadar sektöründe, Türkiye’nin birçok ilkini gerçekleştiren İmbat; dünyanın ilk çok kompresörlü VRV klima santralini, %100 yerli olarak ilk çok kompresörlü inverterli soğuk depoyu ve doğalgazlı çatı tipi klimayı, Türkiye’de tasarlanan ilk ve tek hassas kontrollü klimayı, dünyada yedinci Türkiye’de ise ilk tamamen yerli tasarıma ve Eurovent sertifikasına sahip çatı tipi klimayı sunmuştur. Bugün ise ar-ge faaliyetlerini resmi onaylı İmbat Ar-Ge Merkezi’nde sürdürmekte ve aynı anda birden fazla proje ile yenilikleri tasarlamaya devam etmektedir.

Ürünlerini, Türkiye’ye ve dünyada 40’ın üzerinde ülkeye sunan İmbat, ihracat stratejisi doğrultusunda yurt dışı pazarlarında da ilerlemesini sürdürmektedir. Kalitesi ve güvenilirliği dünyada kabul gören ürünleriyle büyüme gösteren İmbat, yurt dışı ağına eklediği Romanya, Rusya, Sırbistan, Portekiz, Almanya, Gürcistan, Avusturya, Polonya, Katar, Dubai, Kazakistan, Azerbaycan ve Türki Cumhuriyetler pazarlarıyla uluslararası pazarlardaki etkisini de arttırmaktadır.

Yüzde yerli ve özgün tasarımlarıyla, üretim gücüyle, ar-ge anlayışıyla ülkesine bir değer sunmayı görev edinen İmbat, gerçekleştirdiği her üretimle bu değeri arttırmaktadır. Türkiye’nin mühendislik gücünü dünyaya taşıyan İmbat, deneyimini ve gücünü arttırarak çalışmaya ve üretmeye devam etmektedir.

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31