GOODWE VE GE ORTAKLIĞI MİMSAN’dan %85’e Varan Oranlarda Yanma Verimi Sağlayan Kazan Teknolojileri FRİTERM'DEN BASIN AÇIKLAMASI Mustafa Demirkol, Schneider Electric Veri Merkezi Sistemleri Ürün Yönetimi ve Pazarlama Global Başkan Yardımcısı Oldu SOSİAD’ın Dernek Adı Değiştirildi TTMD ÜYESİ PROF. DR. AHMET ARISOY İLPA Su Teknolojileri Satış ve Pazarlama Direktörlüğü'ne Gökhan Uzuner getirildi Dolmen Grup, Jazz Data Center İklimlendirmesinde İmbat’ı Tercih Etti Dünya Nüfusunun Dörtte Biri Aşırı Derecede Susuzluk Çekiyor ODE DÜNYA ÇAPINDA PRESTİJLİ PROJELERİNİN TERCİHİ OLMAYA DEVAM EDİYOR İklimlendirme Sektöründe Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Ödülü DemirDöküm'ün oldu Küresel Salgın Koşulları Hatırlatıyor: Suyun Korunması ve İyi Yönetimi Şart PA-FLEX KAUÇUK HER ALANDAKİ PROJELERDE RAĞBET GÖRÜYOR TESİSATTA CORONA VİRÜS SALGINI İÇİN ALINABİLECEK ÖNLEMLER Masdaf, Binalarda %50 Su Tasarrufu İçin “Gri Su Geri Kazanım Sistemleri”ni Öneriyor

BoschTermoteknik, 2020 yılına motivasyon dolu bir giriş yaptı

BoschTermoteknik,150’ye yakın çalışanının katılımıyla, İstanbul Küçükyalı’daki Bosch Türkiye ve Orta Doğu Genel Merkezi’nde bir araya gelerek 2020 yılı stratejisini ve yeni projelerini paylaştı.

“Geleceğe Cesaretle” temasıyla ve 150’ye yakın BoschTermoteknik çalışanının katılımıyla Ocak ayında gerçekleştirilen “GetTogether” etkinliğinde; 2019 yılı değerlendirildi ve yeni yıl stratejisi, hedefleri ve paydaşlarla gerçekleştirilecek yeni projeler konuşuldu. Zorlu geçen bir yılı hedeflerini aşarak ve sektördeki liderliğini koruyarak tamamlayan BoschTermoteknik, 2020 yılında da tüm iş ortaklarına ve kullanıcılarına odaklanacağı projeleri hayata geçirmeyi hedefliyor.

1 Ocak 2020 itibarıyla BoschTermoteknik’in yeni Satış Genel Müdürü olan Kıvanç Arman, Termoteknik çalışanlarının motivasyonu ve heyecanını paylaştığını dile getirdiği konuşmasında: “Tüm koşullara, önümüze çıkabilecek tüm engellere hazırlıklı olarak; yenilikçi, kapsayıcı, kaliteli ürün ve hizmetlerimiz, işbirliğini destekleyen, karşılıklı güvene dayalı yönetim anlayışımız ve şeffaflığımız ile yolumuza devam ediyoruz. BoschTermoteknik Ailesi olarak, 2020 yılında müşteri odaklı yaklaşımımızı temele koyduğumuz projelerimizle yine sektörümüzde öncü adımlar atacağız. Sürdürülebilir başarımızı, değerli iş ortaklarımız ve paydaşlarımız olan siz çalışma arkadaşlarımız sayesinde elde ediyor ve bundan gurur duyuyoruz. Bu noktada, sizlerin gelişimini destekleyen bakış açımız ve sinerjimizle “Cesaretle Geleceğe” diyerek hep birlikte başarılı bir yıl geçireceğiz.” dedi.

Şirketin temelini ve varoluşunu yansıtan müşteri odaklı projelerinin ve 2020 hedeflerinin paylaşılmasının ardından ise, şirket stratejisindeki “Ticari alanda büyüme, dijitalleşmede dönüşüm ve yaratıcı düşünme” konu başlıkları hakkında interaktif bir çalışma yapıldı. Projelerle ilgili yorum ve katkılarını aktaran çalışanlar, hareketli ve verimli geçen günün akşamında gerçekleştirilen akşam yemeği ve yeni yıl partisi ile eğlenceli bir kapanış gerçekleştirdi.

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31