Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

VENCO, TÜRKMENİSTAN'DAKİ PRESTİJLİ PROJELERE ÜRÜN TEDARİĞİNE DEVAM EDİYOR

VENCO, dünya standartlarına uygun imalat altyapısıyla; hastane, sanayi tesisi, AVM, konut vb. birçok projede havalandırma kalitesini arttırmaya yönelik özellikli ve verimli ürünler sunmaya devam ediyor.

AŞKABAT YANIK TEDAVİ MERKEZİ

Sönmez Global’in 2018 yılında Türkmenistan’da mekanik taahhüdüne başlamış olduğu veişverenin GAP İnşaat olduğu hastane projesi; 4 operasyon odası, 20 yoğun bakım ünitesi ve toplam 130 yatak kapasitesine sahiptir. Toplam inşaat alanı 26.500 metrekare olup, tesis 4,05 hektar alana kurulmuştur. Proje, uluslararası standartlara uygun şekilde tasarlanmış bir hastane projesidir.

Projede VENCO marka kanal tipiaksiyal duman egzoz fanları, kanal tipi aksiyal fanlar, kanal tipi radyal fanlar, çatı fanları ve hücreli fanlar kullanılmıştır.Projede; duman egzoz tahliyesi ve günlük kullanım havalandırma sisteminde kullanılan VENCO marka VAX-S model kanal tipi aksiyal duman egzoz fanları EN 12101-3standardına uygun F300 sertifikasına haizdir.

unnamed

ULUSLARARASI ESTETİK MERKEZİ

İşverenin GAP İnşaat olduğu Uluslararası Estetik Merkezinin bünyesinde; mini cerrahi odalar, spa merkezi, güzellik salonları, teorik ve uygulamalı eğitim alanları bulunmaktadır. Toplam 11.000 metrekare kapalı alanıyla,Asya kıtasındabenzer özellikli estetik merkezleri arasında en büyüğüdür.

unnamed (2)

HOTEL ARKADAG

Fransız Bouygues Construction tarafından yapılan proje, Türkmenistan’ın dev otel projeleri arasında yer alıyor. Hotel Arkadag bünyesinde birçok sosyal tesis, konforlu konaklama alanları, kongre ve sergi alanları bulunuyor.

Yanık tedavi merkezinde olduğu gibibu iki dev projede de VENCOtarafından üretilen kanal tipi aksiyal fanlar, kanal tipi aksiyal duman egzoz fanları, dikdörtgen kanal tipi radyal fanlar ve çatı tipi egzoz fanlarıkullanılmıştır.

unnamed

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36