TÜSAD ÜYESİ HEKİMLER 7 NİSAN DÜNYA SAĞLIK GÜNÜ’NDE DAYANIŞMA ÇAĞRISI YAPTI: Medipol Mega Bağcılar Hastanesi Ek Bina Projesi, Venco’nun Referansları Arasına Katıldı GOODWE VE GE ORTAKLIĞI MİMSAN’dan %85’e Varan Oranlarda Yanma Verimi Sağlayan Kazan Teknolojileri FRİTERM'DEN BASIN AÇIKLAMASI Mustafa Demirkol, Schneider Electric Veri Merkezi Sistemleri Ürün Yönetimi ve Pazarlama Global Başkan Yardımcısı Oldu SOSİAD’ın Dernek Adı Değiştirildi TTMD ÜYESİ PROF. DR. AHMET ARISOY İLPA Su Teknolojileri Satış ve Pazarlama Direktörlüğü'ne Gökhan Uzuner getirildi Dolmen Grup, Jazz Data Center İklimlendirmesinde İmbat’ı Tercih Etti Dünya Nüfusunun Dörtte Biri Aşırı Derecede Susuzluk Çekiyor ODE DÜNYA ÇAPINDA PRESTİJLİ PROJELERİNİN TERCİHİ OLMAYA DEVAM EDİYOR İklimlendirme Sektöründe Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Ödülü DemirDöküm'ün oldu Küresel Salgın Koşulları Hatırlatıyor: Suyun Korunması ve İyi Yönetimi Şart PA-FLEX KAUÇUK HER ALANDAKİ PROJELERDE RAĞBET GÖRÜYOR

PANASONIC’TEN YANGINA KARŞI AKILLI KORUMA SİSTEMLERİ

Yangın, iş yerinizin karşılaşabileceği en önemli riskler arasında yer alıyor. Profesyonel yangın algılama sistemleri ve güvenlik çözümleri ile dünya standardında koruma vadeden Panasonic, yangın algılama teknolojinizi daha geniş çözümlerle bütünleştirerek; daha kapsamlı güvenlik ve izleme olanakları sunuyor.

Panasonic yangın algılama çözümleri, markanın öncü güvenlik izleme sistemleri ile birlikte, binalara kanıtlanmış ve güvenilir teknoloji güvencesinden yararlanma olanağı sağlıyor.Panasonic’in genişletilebilen ve birlikte çalışabilen sistemleri hem iş yüklerini azaltıyor hem de çok daha etkili olarak tüm iş yerlerinde esnek, akıllı ve çok yönlü endüstriyel koruma sistemleri oluşturuyor.

WEB sağlayıcı içeren modül sayesinde, yangın algılama sistemlerine uzaktan erişim sağlanabiliyor. Bununla beraber kullanıcı kolaylığı ve sistem güvenliği en üst seviyeye çıkıyor. Söz konusu özellikle, ayrıca thirdpart sistem denilen otomasyon sistemlerine (Scada, DCS ve BMS) ücretsiz olarak entegre olunabiliyor. Bu entegrasyonla beraber anlık, canlı bilgiler gerçek zamanlı olarak izlenebiliyor ve gerekli yazılımsalentegrasyonlar ile tek bir sistem üzerinden aksiyon alınmasına uygunluk sağlanıyor. Bu özellik de tüm sistemlerin tek bir merkezden takip edilmesini ve bir operatör ile sistem güvenliğinin sağlanmasını olanaklı hale getiriyor.Diğer bir özelliği de kamera sistemlerine entegreşekilde, yangın durumunda bilgi birimlerin kamera görüntüsünün yazılım ekranına düşerek gerçekçi alarm durumlarını takip etmesi… Böylece, durumu kontrol odasından gerçek zamanlı olarak fark edebiliyor, hızla ve güvenli bir biçimde harekete geçebiliyor.

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31