Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

YENİ YILDA YENİ PROJELERLE BÜYÜYEN PA-FLEX KAUÇUK

Pa-Flex Kauçuk yeni yılda yine önemli projelerde tedarikçi marka olmayı sürdürüyor. Bu başarılarında yol arkadaşı olarak gördükleri bayilerinin çaba ve desteklerinin de önemli bir yer tuttuğunu belirten yetkililer, Pa-Flex Kauçuk ailesine katılan yeni iş ortakları ile gücüne güç kattıklarını da dile getiriyorlar.

Ürünleri ile katkıda bulundları önemli projelerden biri Aydın’da yapımı tamamlanmak üzere olan Adnan Menderes 1750 kişilik KYK yurt inşaatı. 2018 yılı ilk aylarında yapımına başlanan ve 700 iş gününde tamamlanması hedeflenen proje kapsamında 4 Adet Yurt Binası, 1 Adet Sosyal Tesis Binası, 1 Adet Yönetim Merkezi, 1 Adet Giriş Kontrol Binası inşa edilmekte.  Yaklaşık 51.850,00 m2, 60 dönüm arazi üzerine kurulacak yurt ve çevre binaların kapalı ve açık alan havalandırma kanallarında Pa-Flex marka kauçuk levha ve yardımcı ürünleri uygulanmıştır.

Konut projeleri alanında Pa-Flex Kauçuk’un elastik ve darbelere dayanımlı kauçuk boru ürünleri kullanılan Akros İstanbul projesi, Ak Proje tarafından İstanbul Beylikdüzü’nde tamamlanmakta. Biri 35 diğer ikisi 18 katlı 3 blok şeklinde yükselen Akros İstanbul projesi toplam 496 konut ve 33 ticari üniteden oluşuyor. Pa-Flex’in Isıtma-soğutma tesisatı ve klima üniteleri boru izolasyonları tedarikçisi olduğu, lüks bir yaşam projesi olarak düşünülen Akros İstanbul'da daire büyüklükleri, 79 ila 312 m2 arasında değişiyor. 

Sağlık yatırımlarında ise Afyonkarahisar Sinanpaşa 50 Yataklı Devlet hastanesi projesinde Pa-Flex Kauçuk ürünleri ile yer aldı. Kolay parçalanmayan, alev yürütmeyen ve 120 derece ısıya dayanımlı kauçuk levhalarının otopark ve ortak mahal havalandırma kanallarında kullanıldığı proje 50 yataklı olarak ve 10.122 m2 kapalı alan üzerine inşa edilmekte.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36