İmbat, 15.000’inci Cihazını Üretti TİKAV ve Akfen Yenilenebilir Enerji’nin projesi “Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü” aldı BoschTermoteknik, 2020 yılına motivasyon dolu bir giriş yaptı EN 12101-8 Sertifikalı, Şaft & Koridor Tipi, Çok Kanatlı Duman Kontrol Damperi LG Türkiye, İklimlendirme ve Enerji Çözümlerinde Bayilik Sistemine Ağırlık Verecek Mitsubishi Heavy’nin Ödüllü Airflex Kanat Teknolojisi ile Rüzgarsız Serinlik VENCO, TÜRKMENİSTAN'DAKİ PRESTİJLİ PROJELERE ÜRÜN TEDARİĞİNE DEVAM EDİYOR FERROLİ DİVACONDENS D PLUS KOMBİ YENİ ENERJİ YASASINA UYGUN (LOw NOx) SOSİAD, İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü ile Protokol İmzaladı ENERJİSA ENERJİ 2019’DABÜYÜME HEDEFLERİNİ AŞTI Bosch’un Orta Doğu bölgesindeki partneri Renergy, showroom açılışını gerçekleştirdi Wilo İleri Teknolojisi İle Geleceğe Yön Verecek Türk İklimlendirme Sektörü Kenya’da 300 Firma ile Buluştu DÜNYANIN İLK KATLANABİLİR GÜNEŞ PANELİ ÇATISINI NORD HAREKET ETTİRİYOR PANASONIC’TEN YANGINA KARŞI AKILLI KORUMA SİSTEMLERİ

DAF’tan ilk ihracat

2018 yılında tamamen Danfoss bünyesine eklenen DAF Enerji ilk ihracatını Almanya’ya yaptı. 
 
Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss, 2018 yılında ısıtma çözümleri firması DAF Enerji’yi bünyesine katmıştı. DAF Enerji, Ocak 2020 itibari ile ilk ihracatını da Almanya’ya yaptı. DAF’ın 33 palet Unofloor ürünleri ile başlayan ihracatının yıl sonu hedefi 6 bin ürün. 
 
Unofloor ürünleri, paslanmaz çelik manifoldları, ayarlanabilir yüksekliği sayesinde kolay kurulum ve çalıştırma özellikleri ile zamandan tasarruf edilmesini sağlıyor, sadece 110 mm derinliğiyle her duvara uygulanabiliyor. Danfoss ICON kontrol ürünleri ile de uyumlu çalışabilen ürünler, toz koruma özellikleri dolayısıyla inşaat aşamasında da rahatlıkla kullanılabiliyor. 
 
Üretim alanı yaklaşık 4 bin m2 olan Tuzla Sanayi Sitesi’ndeki fabrikasında ısı istasyonu üretimi yapan DAF Enerji, müşterinin ihtiyacı ve talebi doğrultusunda özel üretim yapma kapasitesine sahip. DAF Enerji, ısı istasyonu, kalorimetre, sıcak ve soğuk su sayaçları gibi ürünlerin satışıyla birlikte gider paylaşım sisteminin doğru ve eksiksiz kurulumu için gerekli olan teknik desteği veriyor. Isıtma segmenti özelinde, kat istasyonu piyasasında yüzde 70’lere yakın bir pazar payı olan DAF Enerji, ihracatı daha da ileriye taşımak için çalışmalarına devam ediyor. 
 
1580451443 DAN DAF Ihracat 5 1580451427 DAN DAF Ihracat 3
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31