İmbat, 15.000’inci Cihazını Üretti TİKAV ve Akfen Yenilenebilir Enerji’nin projesi “Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü” aldı BoschTermoteknik, 2020 yılına motivasyon dolu bir giriş yaptı EN 12101-8 Sertifikalı, Şaft & Koridor Tipi, Çok Kanatlı Duman Kontrol Damperi LG Türkiye, İklimlendirme ve Enerji Çözümlerinde Bayilik Sistemine Ağırlık Verecek Mitsubishi Heavy’nin Ödüllü Airflex Kanat Teknolojisi ile Rüzgarsız Serinlik VENCO, TÜRKMENİSTAN'DAKİ PRESTİJLİ PROJELERE ÜRÜN TEDARİĞİNE DEVAM EDİYOR FERROLİ DİVACONDENS D PLUS KOMBİ YENİ ENERJİ YASASINA UYGUN (LOw NOx) SOSİAD, İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü ile Protokol İmzaladı ENERJİSA ENERJİ 2019’DABÜYÜME HEDEFLERİNİ AŞTI Bosch’un Orta Doğu bölgesindeki partneri Renergy, showroom açılışını gerçekleştirdi Wilo İleri Teknolojisi İle Geleceğe Yön Verecek Türk İklimlendirme Sektörü Kenya’da 300 Firma ile Buluştu DÜNYANIN İLK KATLANABİLİR GÜNEŞ PANELİ ÇATISINI NORD HAREKET ETTİRİYOR PANASONIC’TEN YANGINA KARŞI AKILLI KORUMA SİSTEMLERİ

WAVIN’DEN “ŞİMDİ TAM ZAMANI”

Wavin Türkiye 2020 Satış & Pazarlama Toplantısı, 8-10 Ocak tarihleri arasında Antalya Kemer’de gerçekleşti. Bu yılki toplantının ana teması ise 2020 yılına özgü belirlenen hedef ve stratejilerin gerçekleştirilmesi için “Şimdi Tam Zamanı” oldu.
 
Şirket Genel Müdürü Fatih Asal’ın açılışını yaptığı ve 2019 yılının değerlendirilmesi ile başlayan toplantıda, 2020 yılı için belirlenen şirket hedef ve stratejileri ekiple paylaşıldı. Geçen aylarda ISK-Sodex’te lansmanı yapılan dünyanın en sessiz borusu olma özelliğini taşıyan Wavin AS+ ve Wavin’in tam otomasyonlu ve komple sistem çözümü sunan yerden ısıtma sistemi Sentio ürünleri ise bu yıl ön plana çıkacak Wavin inovasyonlarından bazıları olacak. Wavin Türkiye’nin 2020 yılı gündeminin altı çizildiği toplantıda Fatih Asal, “Şirket olarak amacımız, dünyanın her yerinde hayatı daha da ileriye taşımak… Bu amaca yönelik olarak uygulamayı kolaylaştıran, yüzde yüz güvenilir, çevre ve insan dostu ürünlerimizi paydaşlarımızla tanıştırmaya devam edeceğiz. Bunları gerçekleştirirken 2020 yılında da projelerin en büyük çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.
 
Pazar beklenti ve hedeflerinin yanı sıra Satış&Pazarlama ekibi de düzenlenen birçok interaktif eğitimler ve etkinliklerle 2020 yılına büyük bir motivasyonla girmenin heyecanını yaşadılar.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31