SOSİAD’ın Dünya Soğutma Günü’nde Düzenlediği Yaşam için Soğuk Zincir Konulu Webinar Yoğun İlgi Gördü İklimlendirme Teknik Kurulu Okullar ve Kreşlerde alınması gereken pandemi tedbirlerini açıkladı GOLDSUN Elektrikli Isıtıcılar, Kısa Dalga Infrared Teknolojisi ile % 40 Daha Verimli TAV Batum Havalimanında Aldağ Güvencesi ile Ciat Rooftop Cihazları Tercih Edildi Gelenek sahibi aile şirketi: Fronius, 75. yıl dönümünü kutluyor RÜZGAR ENERJİSİ TEKNİSYENLERİ AVRUPA STANDARTLARINDA EĞİTİM ALIYOR SMART ENERGY GÜNEŞ ENERJİSİNE İLGİ DUYAN HERKESİ SMART AKADEMİ PROGRAMLARINA BEKLİYOR ASHRAE YENİ GLOBAL GENEL MERKEZ BİNASINA AFS’DEN DESTEK ENDÜSTRİYEL SOĞUTMADA DAIKIN RÜZGARI WAVİN Türkiye 1 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’de webinar düzenliyor Braukmann İsmi Resideo ile Yeniden Canlanıyor Sanibey Barajı TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesini aldı Sektörde bir ilk: Bosch Termoteknoloji’den Kombi Seçim Programı COPA KLİMA AİLESİNİN YENİ ÜYESİ: COPA NAYA LINE ODE YALITIM İKİNCİ KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK RAPORUNU YAYIMLADI

VORT HRW MONO

NEDEN ODA TİPİ ISI VE ENERJİ GERİ KAZANIMLI HAVALANDIRMA CİHAZI

 

• %100 taze hava

• Çift filtreleme ile temiz hava 

• Lokal ve kontrollü havalandırma

• Enerji tasarrufu 

• Yüksek iç hava kalitesi 

• Yüksek verimli seramik ısı eşanjörü ( %93 )

• Üstün konfor şartları ile maksimum verimlilik

• Taze hava, egzoz ve ısı geri kazanımlı havalandırma modlarında çalışma

Düşük CO2 salınımı 

Kolay kurulum ve bakım

 

aen1Kullanım mahallerine mükemmel uyum sağlayan zarif ve estetik tasarıma sahip VORT HRW MONO ; enerji tasarrufu sağlamakla birlikte kullanıcılarına  yüksek iç hava kalitesi de sunuyor. 

 

Küçük hacimli mahaller için kanalsız montaj imkanı sunan VORT HRW MONO ile Lokal uygulamalara kusursuz çözüm sağlar.

İçerisinde bulunan seramik ısı eşanjörü sayesinde taze hava  ve egzoz havası arasında %93 a varan yüksek verimli (EN 308) ısı ve enerji transferi gerçekleştirir. 

Havalandırma ihtiyacına farklı bir boyut katan VORT HRW MONO düşük enerji tüketimi ve ses seviyesi ile konfor şartlarınızı korur.

Özel rulman yatak sistemi ile 30.000 saat sürekli çalışmayı garanti eder. Cihazlar çift hızlıdır. (min. hızda çalışırken <2 W, maks. hızda <5 W).

Kapalı her mahalde kullanıma uygun ve düşük gürültü seviyelerine sahiptir. (DIN 52210-6'ya göre min hızda 16 dB (A)).

Isı ve enerji geri kazanımlı havalandırma yapmasının yanında isteğe bağlı olarak taze hava cihazı veya egzoz cihazı olarak da kullanılabilir.

 

Geniş polipropilen (PPE) koruma ile yüksek fiziksel ve kimyasal dayanım gösterir. VO kendinden sönümlü estetik polimerden (ABS) yapılarak ısı yalıtım malzemesiyle kaplanmış iç panele sahiptir.

 

Seçeneğe bağlı sıcaklık ve bağıl nem sensörleri monte edilerek otomatik çalışma imkanı sunmaktadır. HCS modellerinde nem sensörü ile iç mekan bağıl nemi önceden belirlenen değeri aştığında tahliye modu otomatik olarak maksimum hızda başlatılır.

 

Yüksek performans ve son derece düşük güç tüketimi sağlayan EC motor; bilyalı ve rulman yataklıdır.

 

Herhangi bir iskele olmaksızın dıştan ve hatta içeriden kolay montaj için kauçuk ızgaraya sahiptir. Yıkanabilir G3 filtresi, bakım için kolayca erişilebilir. 

 

IPX2 koruma sınıfı ve yalıtım II sınıfına sahiptir.

 

Dünya da yoğun olarak kullanılan oda tipi ısı geri kazanım cihazı ülkemizde de artan bir ilgi ile tercih ediliyor. Tahmin edilenin aksine gayet basit bir kuruluma sahiptir. Kolay montaj ve kurulum videosunu buradan izleyebilirsiniz.

 

 https://youtu.be/SEKbId7itdQ

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31