VENCO Havalandırma’da Yeni Dönem Pompa Sektöründe Sürdürülebilir Olmanın Yolu “Tasarruflu Ürünler Üretmek”ten Geçiyor Isıtmada 8 ülkenin pazar lideri DemirDöküm oldu Ayvaz, Sakarya Arifiye’de Bulunan Fen Lisesi’ne Destekte Bulundu Anadolu’nun rüzgarına göre türbin üretti GRUNDFOS’UN YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLERİ 500 SEKTÖR PROFESYONELİNE İLHAM VERDİ Gökhan İşbitiren, Schneider Electric Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Oldu GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, GÜNEŞ ENERJİSİ SEKTÖRÜNÜN PERFORMANSINI DEĞERLENDİRDİ ODE EVOMİNERAL İLE KONFORLU YAŞAM ALANLARI SUNUYOR ÇEVRE VE BÜTÇE DOSTU DAIKIN PREMIX VZ KOMBİ BOSCH TERMOTEKNOLOJİ’DEN ODA KUMANDALARININ EN VERİMLİ KULLANIMI İÇİN İPUÇLARI VORT HRW MONO ÜNTES KALİTESİ TÜM DÜNYADA ÜNTES BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ TEKNOPARKTA (BÜDOTEK) FORM’DAN AVM’LERE YERLİ İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMLERİ

VORT HRW MONO

NEDEN ODA TİPİ ISI VE ENERJİ GERİ KAZANIMLI HAVALANDIRMA CİHAZI

 

• %100 taze hava

• Çift filtreleme ile temiz hava 

• Lokal ve kontrollü havalandırma

• Enerji tasarrufu 

• Yüksek iç hava kalitesi 

• Yüksek verimli seramik ısı eşanjörü ( %93 )

• Üstün konfor şartları ile maksimum verimlilik

• Taze hava, egzoz ve ısı geri kazanımlı havalandırma modlarında çalışma

Düşük CO2 salınımı 

Kolay kurulum ve bakım

 

aen1Kullanım mahallerine mükemmel uyum sağlayan zarif ve estetik tasarıma sahip VORT HRW MONO ; enerji tasarrufu sağlamakla birlikte kullanıcılarına  yüksek iç hava kalitesi de sunuyor. 

 

Küçük hacimli mahaller için kanalsız montaj imkanı sunan VORT HRW MONO ile Lokal uygulamalara kusursuz çözüm sağlar.

İçerisinde bulunan seramik ısı eşanjörü sayesinde taze hava  ve egzoz havası arasında %93 a varan yüksek verimli (EN 308) ısı ve enerji transferi gerçekleştirir. 

Havalandırma ihtiyacına farklı bir boyut katan VORT HRW MONO düşük enerji tüketimi ve ses seviyesi ile konfor şartlarınızı korur.

Özel rulman yatak sistemi ile 30.000 saat sürekli çalışmayı garanti eder. Cihazlar çift hızlıdır. (min. hızda çalışırken <2 W, maks. hızda <5 W).

Kapalı her mahalde kullanıma uygun ve düşük gürültü seviyelerine sahiptir. (DIN 52210-6'ya göre min hızda 16 dB (A)).

Isı ve enerji geri kazanımlı havalandırma yapmasının yanında isteğe bağlı olarak taze hava cihazı veya egzoz cihazı olarak da kullanılabilir.

 

Geniş polipropilen (PPE) koruma ile yüksek fiziksel ve kimyasal dayanım gösterir. VO kendinden sönümlü estetik polimerden (ABS) yapılarak ısı yalıtım malzemesiyle kaplanmış iç panele sahiptir.

 

Seçeneğe bağlı sıcaklık ve bağıl nem sensörleri monte edilerek otomatik çalışma imkanı sunmaktadır. HCS modellerinde nem sensörü ile iç mekan bağıl nemi önceden belirlenen değeri aştığında tahliye modu otomatik olarak maksimum hızda başlatılır.

 

Yüksek performans ve son derece düşük güç tüketimi sağlayan EC motor; bilyalı ve rulman yataklıdır.

 

Herhangi bir iskele olmaksızın dıştan ve hatta içeriden kolay montaj için kauçuk ızgaraya sahiptir. Yıkanabilir G3 filtresi, bakım için kolayca erişilebilir. 

 

IPX2 koruma sınıfı ve yalıtım II sınıfına sahiptir.

 

Dünya da yoğun olarak kullanılan oda tipi ısı geri kazanım cihazı ülkemizde de artan bir ilgi ile tercih ediliyor. Tahmin edilenin aksine gayet basit bir kuruluma sahiptir. Kolay montaj ve kurulum videosunu buradan izleyebilirsiniz.

 

 https://youtu.be/SEKbId7itdQ

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Sodex Ankara-3