TÜSAD ÜYESİ HEKİMLER 7 NİSAN DÜNYA SAĞLIK GÜNÜ’NDE DAYANIŞMA ÇAĞRISI YAPTI: Medipol Mega Bağcılar Hastanesi Ek Bina Projesi, Venco’nun Referansları Arasına Katıldı GOODWE VE GE ORTAKLIĞI MİMSAN’dan %85’e Varan Oranlarda Yanma Verimi Sağlayan Kazan Teknolojileri FRİTERM'DEN BASIN AÇIKLAMASI Mustafa Demirkol, Schneider Electric Veri Merkezi Sistemleri Ürün Yönetimi ve Pazarlama Global Başkan Yardımcısı Oldu SOSİAD’ın Dernek Adı Değiştirildi TTMD ÜYESİ PROF. DR. AHMET ARISOY İLPA Su Teknolojileri Satış ve Pazarlama Direktörlüğü'ne Gökhan Uzuner getirildi Dolmen Grup, Jazz Data Center İklimlendirmesinde İmbat’ı Tercih Etti Dünya Nüfusunun Dörtte Biri Aşırı Derecede Susuzluk Çekiyor ODE DÜNYA ÇAPINDA PRESTİJLİ PROJELERİNİN TERCİHİ OLMAYA DEVAM EDİYOR İklimlendirme Sektöründe Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Ödülü DemirDöküm'ün oldu Küresel Salgın Koşulları Hatırlatıyor: Suyun Korunması ve İyi Yönetimi Şart PA-FLEX KAUÇUK HER ALANDAKİ PROJELERDE RAĞBET GÖRÜYOR

AOS SERVER ODALARINDA İMBAT TERCİH EDİLDİ

2020 UEFA Şampiyonlar Ligi'ne ev sahipliği yapacak olan Atatürk Olimpiyat Stadı'nın yenileme çalışmaları kapsamında, server odalarının iklimlendirmesi için İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri tercih edildi. İmbat, projede güvenilir sıcaklık ve nem değerlerinin ideal düzeyde korunması için hassas kontrollü klimasıyla yer alacak.

Dünyada heyecanla beklenen, uluslararası spor etkinliğine ev sahipliği yapacak olan Atatürk Olimpiyat Stadı’nda, sever odalarında elektronik ekipman için güvenli nem ve sıcaklık değerleri, İmbat hassas kontrollü klima ile sağlanacak. Proje kapsamında, server odalarında ihtiyaç duyulan °C +/-2 ve BN +/-5 koşul toleranslarında, -30 °C ve +45 °C dış hava sıcaklık aralığında rahatlıkla çalışabilen, 0,9-1 duyulur ısı oranları ile çalışan, internet üzerinden izlenebilme ve bina otomasyon sistemlerine bağlanabilme, mikroişlemci kontrol paneli, günlük ve haftalık olarak programlama özelliklerine sahip olan, yüzde yüz yerli tasarım ürünü İmbat hassas kontrollü klima yer alıyor.

Sıcaklık ve nem kontrolünün ön planda yer aldığı server odaları, insan konforunun ihtiyacından daha farklı tasarım ve hassas iklimlendirme kriterlerine sahiptir. İmbat hassas kontrollü klima, her noktadan homojen olarak havayı toplayabilme ve eşdeğer bölge sıcaklık kontrolünün yapıldığı bu alanlarda, ideal sıcaklık ve nem değerlerinin sağlanması ve sürdürülebilir olması için çözüm sunmaktadır. İmbat hassas kontrollü klimalar, bu tür mahaller için gerekli sıcaklık ve nem kontrolünü sağlarken asimetrik kompresör uygulamasıyla da tam yükte ve parçalı yüklerde yüksek enerji verimliliği sağlamaktadır. Uygulama projelerine bağlı olarak hava veya su soğutmalı kondenserli üretilebilen, DC inverter kompresör opsiyonları ile gerektiğinde kanal bağlantılı ve EC plug fanlı özel debide alttan üfleme seçenekleriyle de çalışabilmektedir. Yılda 365 gün ve 24 saat çalışma esasına göre tasarlanan İmbat hassas kontrollü klima cihazları, gerekli sıcaklık, nem ve filtrasyonu sağlayarak elektronik ekipmanın çalışma ömrünü ve verimliliğini üst düzeye çıkarmaktadır.

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, 1998 yılından bu yana, 6 ila 220 kW arası soğutma kapasitesine sahip hassas kontrollü klimaların tasarım ve üretimini gerçekleştiriyor. Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan İmbat, yüzde yüz yerli ürün tasarımlarına imza atmaya devam ediyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31