Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ONKOLOJİ HASTANESİ'NDE ALDAĞ KLİMA SANTRALLERİ

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ONKOLOJİ HASTANESİ AMELİYATHANELERİNDE HİJYENİK HAVAYI, ALDAĞ KLİMA SANTRALLERİ SAĞLIYOR

 

Akdeniz Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi, yeni G Blok Binası’nda Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı poliklinik ve Yatan Hasta Hizmetleri, Kemoterapi Ünitesi ile Akdeniz yöresinin tek başvuru merkezi olarak büyük önem taşıyor. 

Antalya'da ve bölgede onkoloji alanında gelişmiş, üniversite basındaki tek hastane olan sağlık tesisinde tüm teknik altyapı ve donanıma titizlikle karar verildi. Hastanenin ameliyathanelerine hizmet verecek hijyenik klima santralleri için Aldağ AŞ firmasının sağlık sektörü ve hijyenik alanlar için özel olarak tasarladığı ve ürettiği hijyenik tip DX klima santralleri tercih edildi. Kullanılan hijyenik DX bataryalı klima santralleri, hijyen hassasiyeti yüksek ameliyathanelere; toz, mikroorganizma, koku ve anestezik gazlardan arındırılmış, hijyen koşulları sağlanmış, sıcaklık, nem, pozitif-negatif basınç gibi parametreleri kontrol altında tutulan havayı güvenle sağlıyor.

 

Santrallerin çift cidarlı dekoratif panellerinin iç yüzeyleri hijyenik şartlara uygun 304 kalite paslanmaz sac ile kaplı. Panellerde 50 mm kalınlığında taş yünü kullanıldı. Paneller ve servis kapılarında sızdırmazlık, özel imal edilmiş hijyenik conta ile sağlandı. Cihaz iç yüzeylerinde toz ve kir tutacak keskin köşeler bulunmuyor. Cihaz kolaylıkla yıkanarak ve silinerek dezenfekte edilebiliyor. Havadan havaya plakalı ısı geri kazanım eşanjörü, taze hava ve egzoz edilen havanın çapraz akımlı hava hareketi sayesinde %50 - 60 arasında enerji tasarrufu elde ediliyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36