VENCO Havalandırma’da Yeni Dönem Pompa Sektöründe Sürdürülebilir Olmanın Yolu “Tasarruflu Ürünler Üretmek”ten Geçiyor Isıtmada 8 ülkenin pazar lideri DemirDöküm oldu Ayvaz, Sakarya Arifiye’de Bulunan Fen Lisesi’ne Destekte Bulundu Anadolu’nun rüzgarına göre türbin üretti GRUNDFOS’UN YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLERİ 500 SEKTÖR PROFESYONELİNE İLHAM VERDİ Gökhan İşbitiren, Schneider Electric Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Oldu GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, GÜNEŞ ENERJİSİ SEKTÖRÜNÜN PERFORMANSINI DEĞERLENDİRDİ ODE EVOMİNERAL İLE KONFORLU YAŞAM ALANLARI SUNUYOR ÇEVRE VE BÜTÇE DOSTU DAIKIN PREMIX VZ KOMBİ BOSCH TERMOTEKNOLOJİ’DEN ODA KUMANDALARININ EN VERİMLİ KULLANIMI İÇİN İPUÇLARI VORT HRW MONO ÜNTES KALİTESİ TÜM DÜNYADA ÜNTES BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ TEKNOPARKTA (BÜDOTEK) FORM’DAN AVM’LERE YERLİ İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMLERİ

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ONKOLOJİ HASTANESİ'NDE ALDAĞ KLİMA SANTRALLERİ

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ONKOLOJİ HASTANESİ AMELİYATHANELERİNDE HİJYENİK HAVAYI, ALDAĞ KLİMA SANTRALLERİ SAĞLIYOR

 

Akdeniz Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi, yeni G Blok Binası’nda Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı poliklinik ve Yatan Hasta Hizmetleri, Kemoterapi Ünitesi ile Akdeniz yöresinin tek başvuru merkezi olarak büyük önem taşıyor. 

Antalya'da ve bölgede onkoloji alanında gelişmiş, üniversite basındaki tek hastane olan sağlık tesisinde tüm teknik altyapı ve donanıma titizlikle karar verildi. Hastanenin ameliyathanelerine hizmet verecek hijyenik klima santralleri için Aldağ AŞ firmasının sağlık sektörü ve hijyenik alanlar için özel olarak tasarladığı ve ürettiği hijyenik tip DX klima santralleri tercih edildi. Kullanılan hijyenik DX bataryalı klima santralleri, hijyen hassasiyeti yüksek ameliyathanelere; toz, mikroorganizma, koku ve anestezik gazlardan arındırılmış, hijyen koşulları sağlanmış, sıcaklık, nem, pozitif-negatif basınç gibi parametreleri kontrol altında tutulan havayı güvenle sağlıyor.

 

Santrallerin çift cidarlı dekoratif panellerinin iç yüzeyleri hijyenik şartlara uygun 304 kalite paslanmaz sac ile kaplı. Panellerde 50 mm kalınlığında taş yünü kullanıldı. Paneller ve servis kapılarında sızdırmazlık, özel imal edilmiş hijyenik conta ile sağlandı. Cihaz iç yüzeylerinde toz ve kir tutacak keskin köşeler bulunmuyor. Cihaz kolaylıkla yıkanarak ve silinerek dezenfekte edilebiliyor. Havadan havaya plakalı ısı geri kazanım eşanjörü, taze hava ve egzoz edilen havanın çapraz akımlı hava hareketi sayesinde %50 - 60 arasında enerji tasarrufu elde ediliyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Sodex Ankara-3