FORM’DAN ÇAMSAN AVM’YE YÜKSEK VERİMLİLİKLİ İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMLERİ Isıtmanın Uzmanı Buderus’tan Yeni İş Modeli: Buderus Kombi Seçim Programı KLİMA SANTRALİ Baymak’tan pandemide ciro rekoru: 6 aylık geliri 400 milyon TL’yi aştı İMBAT İKLİMLENDİRMEDEN “TAŞINABİLİR” ÇÖZÜMLER Aldağ A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Rebii Dağoğlu: “İklimlendirme Sistemleri Daha Fazla Önem Kazandı” İklimlendirme devinden sektöre özel webinarlar Samsung’un Türkiye’deki ilk klima mağazası yeni konseptiyle İzmir’de açıldı LG CeilingFan Doğal Serinlik Sağlıyor GARANTİ BBVA LEASING VE SMART ENERGY İŞ BİRLİĞİ ANLAŞMASI YAPTI Yeni Çan Devlet Hastanesi Havalandırma Çözümlerinde Aldağ Klima Santral ve Fancolleri ile Ciat Soğutma Grupları Tercih Edildi Condair, Dünya Sağlık Örgütü'ne Yönelik Asgari Nem Düzeyi Kampanyasını Destekliyor TÜV Rheinland “All Quality Matters” Ödülünü üst üste 5 yıldır kazanan tek İnverter Üreticisi GoodWe İklimlendirme Teknik Kurulu Ofislerde alınması gereken pandemi tedbirlerini açıkladı Kapalı ortamlardaki hava kirliliği virüse davetiye çıkarıyor

VIESSMANN TÜRKİYE’DEN ÇALIŞANLARINA ANLAMLI 25. YIL MESAJI: YILDIZ SİZSİNİZ

Viessmann Türkiye, 25. yıl kutlamaları kapsamında 8 Kasım tarihinde Wyndham Kalamış  Hotel’de gerçekleştirdiği organizasyonda sayıları 120’yi aşan çalışanıyla biraraya geldi.

 

Viessmann ailesi 3. ve 4. kuşak temsilcileri ve yönetim kurulu üyelerinin de katılım gösterdiği program hep birlikte yenilen öğle yemeği sonrası Viessmann Türkiye Genel Müdürü Dr. Celalettin Çelik’in yaptığı açılış konuşması ile başladı. 1994 yılında 5 kişi ile başlayan zorlu yolculukta, 25 yıl içinde birçok başarıya imza atmış olarak bugün Manisa fabrikası çalışanlarıyla birlikte 300 kişilik bir aileye dönüştüklerini ifade eden Çelik, “Bu başarılı serüvenin yıldızları sizlersiniz.” diyerek büyük bir özveri ve motivasyonla çalışarak bugünlere gelinmesini sağlayan Viessmann Türkiye çalışanlarına teşekkür etti. 

Programda şirketin 3. kuşak temsilcisi ve Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Martin Viessmann da bir konuşma yaparak, tüm birimlere Viessmann markasını Türkiye’de en iyi şekilde temsil ettikleri için teşekkür etti. 

 

Viessmann Grubu CEO’su ve ailenin 4. kuşak temsilcisi Maximilian Viessmann ise konuşmasında, dünyanın geleceği için sorumluluk alan bir şirket olarak amaçlarını “Gelecek nesiller için yaşam alanları tasarlamak” şeklinde yeniden belirlediklerini söyleyerek, dijital dünyaya entegre olan genç nesil sayesinde Türkiye’nin bu değişimde önemli bir rol aldığını vurguladı. Viessmann Türkiye’nin yüksek motivasyona sahip satış, pazarlama ve servis ekiplerinin yanı sıra Manisa’daki Ar-Ge ve üretim ekibinin de bu iş birliğinde katkısı olduğunun altını çizdi.

 

Konuşmalar sonrasında gerçekleşen plaket töreninde Dr. Celalettin Çelik, Viessmann ailesi temsilcileri, Satıştan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi (CSO) Thomas Heim ve Export Müdürü Artur Ulrich ile birlikte 15 yıl ve üzeri çalışanlarına plaketlerini takdim etti. 

 

Viessmann ekibi plaket töreni sonrası Kaan Sekban gösterisi ile eğlenceli anlar yaşarken, düzenlenen ritm atölyesinde de hep birlikte keyifli bir çalışma yaptılar.

 

Aynı günün akşamında gerçekleşen gala gecesinde katılımcılar Grup Suxe’nin zengin repertuarıyla gönüllerince eğlenerek bu özel gecenin tadını çıkardılar.

 

toplu

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36