VENCO Havalandırma’da Yeni Dönem Pompa Sektöründe Sürdürülebilir Olmanın Yolu “Tasarruflu Ürünler Üretmek”ten Geçiyor Isıtmada 8 ülkenin pazar lideri DemirDöküm oldu Ayvaz, Sakarya Arifiye’de Bulunan Fen Lisesi’ne Destekte Bulundu Anadolu’nun rüzgarına göre türbin üretti GRUNDFOS’UN YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLERİ 500 SEKTÖR PROFESYONELİNE İLHAM VERDİ Gökhan İşbitiren, Schneider Electric Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Oldu GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, GÜNEŞ ENERJİSİ SEKTÖRÜNÜN PERFORMANSINI DEĞERLENDİRDİ ODE EVOMİNERAL İLE KONFORLU YAŞAM ALANLARI SUNUYOR ÇEVRE VE BÜTÇE DOSTU DAIKIN PREMIX VZ KOMBİ BOSCH TERMOTEKNOLOJİ’DEN ODA KUMANDALARININ EN VERİMLİ KULLANIMI İÇİN İPUÇLARI VORT HRW MONO ÜNTES KALİTESİ TÜM DÜNYADA ÜNTES BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ TEKNOPARKTA (BÜDOTEK) FORM’DAN AVM’LERE YERLİ İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMLERİ

VIESSMANN TÜRKİYE’DEN ÇALIŞANLARINA ANLAMLI 25. YIL MESAJI: YILDIZ SİZSİNİZ

Viessmann Türkiye, 25. yıl kutlamaları kapsamında 8 Kasım tarihinde Wyndham Kalamış  Hotel’de gerçekleştirdiği organizasyonda sayıları 120’yi aşan çalışanıyla biraraya geldi.

 

Viessmann ailesi 3. ve 4. kuşak temsilcileri ve yönetim kurulu üyelerinin de katılım gösterdiği program hep birlikte yenilen öğle yemeği sonrası Viessmann Türkiye Genel Müdürü Dr. Celalettin Çelik’in yaptığı açılış konuşması ile başladı. 1994 yılında 5 kişi ile başlayan zorlu yolculukta, 25 yıl içinde birçok başarıya imza atmış olarak bugün Manisa fabrikası çalışanlarıyla birlikte 300 kişilik bir aileye dönüştüklerini ifade eden Çelik, “Bu başarılı serüvenin yıldızları sizlersiniz.” diyerek büyük bir özveri ve motivasyonla çalışarak bugünlere gelinmesini sağlayan Viessmann Türkiye çalışanlarına teşekkür etti. 

Programda şirketin 3. kuşak temsilcisi ve Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Martin Viessmann da bir konuşma yaparak, tüm birimlere Viessmann markasını Türkiye’de en iyi şekilde temsil ettikleri için teşekkür etti. 

 

Viessmann Grubu CEO’su ve ailenin 4. kuşak temsilcisi Maximilian Viessmann ise konuşmasında, dünyanın geleceği için sorumluluk alan bir şirket olarak amaçlarını “Gelecek nesiller için yaşam alanları tasarlamak” şeklinde yeniden belirlediklerini söyleyerek, dijital dünyaya entegre olan genç nesil sayesinde Türkiye’nin bu değişimde önemli bir rol aldığını vurguladı. Viessmann Türkiye’nin yüksek motivasyona sahip satış, pazarlama ve servis ekiplerinin yanı sıra Manisa’daki Ar-Ge ve üretim ekibinin de bu iş birliğinde katkısı olduğunun altını çizdi.

 

Konuşmalar sonrasında gerçekleşen plaket töreninde Dr. Celalettin Çelik, Viessmann ailesi temsilcileri, Satıştan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi (CSO) Thomas Heim ve Export Müdürü Artur Ulrich ile birlikte 15 yıl ve üzeri çalışanlarına plaketlerini takdim etti. 

 

Viessmann ekibi plaket töreni sonrası Kaan Sekban gösterisi ile eğlenceli anlar yaşarken, düzenlenen ritm atölyesinde de hep birlikte keyifli bir çalışma yaptılar.

 

Aynı günün akşamında gerçekleşen gala gecesinde katılımcılar Grup Suxe’nin zengin repertuarıyla gönüllerince eğlenerek bu özel gecenin tadını çıkardılar.

 

toplu

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Sodex Ankara-3